سه منهای یک گل امشب رئال
فوتبال جهان

سه منهای یک گل امشب رئال – اندیشه معاصر


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، رئال مادرید در شبی که تصور بردی آسان را می کرد، با گل دقایق واپسین کریم بنزما از سد میزبان خود رایو وایه کانو گذشت. شاگردان کارلتو از همان دقایق نخست حملات خود را شروع کردند و تا رسیدن به گل در دقیقه 83 آن را ادامه دادند.

در کنار واکنش های خوب زیدان، دروازه بان جوان تیم میزبان، رئالی ها دو بار هم گل مردود زدند. یکی از این گل ها را در نیمه اول شاهد بودیم و دیگر در نیمه دوم به ثمر رسید.

کاسمیرو در دقیقه 38 ارسال کروس را کنترل و با روی پا به گل تبدیل کرد. داور بلافاصله اما در سوت خود دمیده و گل او را مردود اعلام کرد. در صحنه آهسته، هم خطای هند و هم آفساید مشهود بود؛ همچنین هافبک برزیلی رئال در حین بلند شدن، مدافع حریف را هم بیش از اندازه شارژ کرد.

در نیمه دوم شاهد یک گل دیگر برای رئال بودیم که با تصمیم داور مردود اعلام شد. این گل را 72 شاهد بودیم. لوکا مودریچ در موقعیت تک به تک با دروازه بان، توپ را از خط دروازه عبور داد اما پرچم کمک داور به نشانه آفساید بالا بود تا دومین گل مردود میهمان را شاهد باشیم.

تنها گل این بازی که در شرایط سالم زده و به پیروزی رئال منجر شد را کریم بنزما در دقیقه 83 به ثمر رساند. ستاره فرانسوی رئال طی یک همکاری زیبا وینیسیوس با زیدان تک به تک شد و بدون حرف و حدیث، گلزنی کرد.

انتهای پیام/*

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه : https://andishemoaser.ir/?p=1276770منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.