رانگنیک: وقتی بازیکنان موقعیت هدر می دهند مربی چه کاری می تواند انجام دهد؟/ 2 امتیاز یک بازی بسیار مهم را از دست دادیم
فوتبال ایران

رانگنیک: وقتی بازیکنان موقعیت هدر می دهند مربی چه کاری می تواند انجام دهد؟/ 2 امتیاز یک بازی بسیار مهم را از دست دادیم


سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد ناکامی این تیم در کسب پیروزی در بازی خانگی برابر تیم ماقبل آخر جدول رده بندی لیگ برتر را نتیجه ضربات پایانی ضعیف بازیکنانش دانست.

– ، تیم فوتبال منچستریونایتد روز گذشته (شنبه) با قبول یک تساوی بدون گل خانگی برابر تیم واتفورد در هفته بیست و هفتم لیگ برتر انگلیس، ضربه ای بزرگ به شانس خود برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا زد.

این تیم اگرچه هنوز در جدول چهارم است، اما با توجه به فاصله کم آرسنال و بازی های معوقه این تیم، احتمال سقوط شیاطین سرخ به رده هایی پایین تر بسیار زیاد است.

یونایتد در حالی به میهمان قعرجدولی خود امتیاز داد که بیش از 20 بار توپ را به سمت دروازه واتفورد شلیک کرد و چندین و چند موقعیت حتی دروازه خالی را از دست داد.

رالف رانگنیک سرمربی شیاطین سرخ هم در مصاحبه پس از بازی اش از همین موضوع ابراز نارضایتی کرد و گفت: در نهایت تیمی برنده می شود که کارآمدتر بازی و از موقعیت هایش جلوی دروازه حریف بهتر استفاده کند.

ما این کار را نکردیم و متأسفانه این اولین بارمان هم نیست.

این سرمربی آلمانی افزود: یک بار دیگر احساس می کنم دو امتیازی را که خیلی راحت می بایست کسب می کردیم، از دست دادیم.

من فکر می کنم که ما به جز گلزنی همه کار کردیم.

در هر دو نیمه بازی آنقدر خوب بودیم و موقعیت داشتیم که برنده شویم، اما نشدیم و مثل چند بازی قبلی که ضربات پایانی مان دقت کافی را نداشت، این بار هم به همین دلیل دو امتیاز یک بازی بسیار مهم را از دست دادیم.

در نیمه اول چهار موقعیت مسلم گلزنی داشتیم که در شرایط عادی برای زدن حداقل یک یا دو گل کافی است و در نیمه دوم هم داستان همین بود.

وقتی اینطوری موقعیت هدر دهید نتیجه اش همین می شود.

کریستیانو رونالدو یکی از بازیکنانی بود که یکی از بهترین موقعیت های گلزنی من یونایتد را از دست داد.

رانگنیک در پاسخ به این سؤال که چرا ستارگان تیمش هم موقعیت ها را هدر می دهند، گفت: جواب دادن به این سؤال سخت است.

شغل ما مربیان و سرمربیان این است که به تیم کمک کنیم به اندازه کافی موقعیت گلزنی بسازد.

اگر ما فقط دو سه موقعیت داشتیم، باید از خودمان می پرسیدیم که چگونه می شود موقعیت های بیشتری خلق کنی اما فکر می کنم که تعداد موقعیت های مسلم گلزنی مان برای بردن یک بازی در این حد و اندازه کافی بود.

لیگ برتر انگلیس شکست خانگی برنتفورد در شب بازگشت اریکسن و نیمکت نشینی قدوس/ منچستریونایتد به تساوی بسنده کرد
کلید واژه ها: تیم فوتبال منچستریونایتدمنچستریونایتدهفته بیست و هفتم لیگ برترسهمیه لیگ قهرمانان اروپایونایتدبازیتیم فوتبالشیاطین سرخلیگ قهرمانان اروپابازیکنانلیگ برتررانگنیکواتفوردقهرمانان اروپاجدول رده بندیجدولسرمربیامتیازموقعیتمربیفوتبالدروازهشیاطینلیگ قهرمانانخانگیبرابربازی خانگیکسب سهمیهقهرمانانبرترمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *