فوتبال ایران

صحبت های جنجالی مدیرعامل استقلال به قهرمانی های پرسپولیس در لیگ برتر


 مدیرعامل استقلال به قهرمانی های پرسپولیس در لیگ برتر

به گزارش گروه ورزشی یکتاپرس، آجورلو مدیرعامل استقلال به پرسپولیس، گفت: قهرمانی ما را مثل بقیه تعیین نکرده‌اند. 

او ادامه داد: بعضی ها ممکن است در فضای مجازی بگویند تعیین کرده‌اند که استقلال قهرمان شود. نه، ما مثل بقیه نیستیم که تعیین کنند! ما خودمان در زمین فوتبال بازی می‌کنیم و سه امتیاز را می‌گیریم. بلدیم برد بیاوریم، تجربه کردیم.

آجرلو یادآور شد: مرادمند 28 ساله و در تیم ملی رجیستر شده است و چرا باید در مورد او قانون رعایت نشود. او تا30 سالگی بازیکن استقلال خواهد بود البته اگر قراردادش را تمدید کند. درباره سیاوش یزدانی باید بگویم که او 30 ساله است و قانون می‌گوید او سرباز است ولی قانون می گوید از 8 اسفند سرباز است چرا از یک اسفند او را فراخواندید؟

آنچه دیگران میخوانند:بدهی سنگین استقلال به ۴مربی و بازیکن خارجی

او افزود: یزدانی سرباز است اما او سهمیه سپاه است و نمی‌تواند به فجر برود. در لیگ لیگ یک هم که تیمی متعلق به سپاه وجود ندارد. پس یزدانی کجا برود. پادگان؟ دستور بالاترین مقام را برای شما گرفتم که کمک کنید آیا این کار شما کمک کردن است؟ یزدانی کجا باید برود که تمرین کند تا تیم ملی از او استفاده کند؟ آقای سجادی این نامه را نوشته که مرجع تشخیص بازیکن ملی وزیر ورزش و فدراسیون است شما چه کسی هستید که تشخیص دهید این بازیکن ملی است یا نه؟

مدیرعامل استقلال، گفت: چرا نامه وزیر ورزش و جوانان را بدون مطالعه بایگانی می‌کنید؟ به استقلال کمک نمی‌شود چون 5 امتیاز بیشتر از تیم دوم دارد؟ در این 3/4 ماه اخیر، هر روز چوبی لای چرخ استقلال گذاشتند. مرادمند بازیکن قانونی استقلال است و یزدانی هم چرا زود به خدمت فراخوانده شده است؟

انتهای پیام/ منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.