آلومینیوم اراک بادر مصاف با نفت مسجدسلیمان 2 بازیکن خود را دراختیار ندارد
فوتبال ایران

آلومینیوم اراک بادر مصاف با نفت مسجدسلیمان 2 بازیکن خود را دراختیار ندارد


آلومینیوم با دو غایب در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال کشور در مقابل نفت مسجدسلیمان قرار می گیرد.

– از اراک، تیم فوتبال آلومینیوم اراک که در بازی های اخیر خود نتایج ضعیفی را کسب کرده پس از شکست در مقابل فولاد و پرسپولیس تهران در دو بازی خانگی عصر چهارم اسفندماه در یک بازی خانگی نیز بازی را به میهمان خود یعنی مس رفسنجان با نتیجه یک برصفر واگذار کرد.

باخت آلومینیوم در مقابل مس رفسنجان در ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک در حالی رقم خورد که آلومینیوم تیم شکست ناپذیر در خانه لیگ برتر بوده و بازی را در خانه با نتیجه یک بر صفر به میهمان خود واگذار کرد تا نوار عدم برد و پیروزی این تیم تا پایان هفته هجدهم لیگ برتر تداوم داشته باشد.

این درحالیست که اعضای تیم فوتبال آلومینیوم اراک برای بازی در هفته نوزدهم لیگ برتر در مقابل تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان، اراک را به مقصد تهران ترک کردند تا با حضور در فرودگاه مهرآباد راهی استان خوزستان و شهر اهواز شوند.

شاگردان “رسول خطیبی” سرمربی تیم فوتبال الومینیوم اراک روز یکشنبه در اهواز تمرین خواهند کرد و سپس برای بازی با نفت مسجدسلیمان عازم این شهر خواهند شد تا در بازی برگشت خود مقابل نماینده شهر مسجد سلیمانی بازی کند.

آلومینیوم برای این بازی دو بازیکن خود را در اختیار ندارد به طوری که در این بازی “مصطفی احمدی” محروم است و “علیرضا نقی زاده” هم به دلیل مصدومیت بازی روز دوشنبه را از دست خواهد داد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازتسنیم، بازی رفت این دو تیم آبان ماه 1400 به میزبانی اراک با نتیجه 2 بر یک به سود سفید و سبزپوشان اراکی در ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک به پایان رسید و اکنون چش هواداران اراکی به ورزشگاه مسجدسلیمان و بازی تیمشان است تا با پاره شدن رشته عدم کسب نتیجه و برد تیم شاهد یک برد خارج از خانه از این تیم باشند.

انتهای پیام/711/ش
کلید واژه ها: آلومینیومتیم فوتبال آلومینیوم اراکنفت مسجدسلیمانآلومینیوم اراکتیم فوتبال آلومینیومهفته نوزدهم لیگ برترمسجدسلیمانلیگ برترتیم فوتبالبازیاراکفوتبالهفته نوزدهمبازی خانگیمس رفسنجانلیگ برتر فوتبال کشورهفته هجدهم لیگ برتربرتربرتر فوتبال کشورلیگ برتر فوتبالرفسنجانپرسپولیس تهرانهفتهمیهمانواگذارفوتبال کشورشکست ناپذیرخانگیفوتبال نفتپایان هفتهمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *