آمار جالب مسی در روز تولد همسرش+عکس - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
فوتبال ایران

آمار جالب مسی در روز تولد همسرش+عکس – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


به گزارش خبرگزاری فارس، شبکه «ESPN» به بهانه تولد آنتونیلا همسر لیونل مسی دارنده ۷ توپ طلای بهترین بازیکن جهان به آمار این اعجوبه فوتبال در روزهای تولد همسرش پرداخت.

روز گذشته تولد همسر مسی بود و این ابرستاره در بازی پاری سن ژرمن با سنت اتین در پاس گل دبل کرد تا تیمش در نهایت با نتیجه ۳ بر یک برنده شود.

طبق اعلام این شبکه آمریکایی آمار لیونل مسی در روزهای تولد همسرش که بازی داشته عالی بوده و به شرح زیر است: ۳ گل به ثمر رسانده و ۲ پاس گل داده است.

مسی در سال ۲۰۱۱ به همراه بارسلونا در روز تولد همسرش مقابل رئال مایورکا صف آرایی کرد و در این بازی موفق شد یک گل به ثمر برساند و بارسلونا با نتیجه ۳ بر  صفر به پیروزی رسید.

مسی در سال ۲۰۱۲ درست در همین روز به مصاف اتلتیکو مادرید رفت و در این بازی هم موفق به گلزنی شد و آبی-اناری ها در این با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسید. اما در سال ۲۰۱۳ مقابل رئال در ال کلاسیکو بازی کرد و این روز خوبی نبود و مسی موفق به گلزنی نشد و بارسا با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد.

مسی دوباره در سال ۲۰۱۷ در روز تولد همسرش مقابل اتلتیکو بازی کرد و موفق به گلزنی شد. در این بازی هم بارسا با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسید.

انتهای پیام/منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *