تمجید سرمربی پورتو از مهدی طارمی: او برای من فراتر از یک مهاجم است - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
فوتبال جهان

تمجید سرمربی پورتو از مهدی طارمی: او برای من فراتر از یک مهاجم است – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


مهدی طارمی روزهای درخشانی را در پورتو سپری می کند.

به گزارش طرفداری و به نقل از مهر، مهدی طارمی در صعود تیم فوتبال پورتو به مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا نقش به سزایی داشت. او در بازی برگشت با لاتزیو که هفته گذشته برگزار شد، یک پنالتی گرفت و این پنالتی را به گل تساوی پورتو تبدیل کرد. او در ادامه به شکل زیبایی یک پاس گل به هم تیمی خود داد و درخشش خود را کامل کرد.

«سرجیو کونسیسائو» سرمربی پورتو در نشست خبری بعد از بازی با لاتزیو ترجیح داد از طارمی به صورت انفرادی تعریف نکند و عملکرد خوب او را در قالب تیمی و کمک سایر بازیکنان خلاصه کند.

کونسیسائو بعد از گذشت چند روز از آن مسابقه، ترجیح داد بیشتر درباره سبک بازی مهاجم ایرانی اش صحبت کند. وی در نشست خبری قبل از بازی با ژیل ویسنته که روز گذشته برگزار شد، در خصوص تغییر پست طارمی در دیدارهای اخیر، از تصمیماتش دفاع کرد و گفت:

وقتی طارمی را پشت سر مهاجم قرار دادم، همه تعجب کردند.

سرمربی پورتو افزود:

حتی خواندم و شنیدم که طارمی خودش را خسته می‌کند و توانایی تمام کنندگی را ندارد که این نظر بی معنی و مضحک است. حالا حق با من است؛ طارمی چیزی فراتر از یک مهاجم است.

کونسیسائو در ادامه تاکید کرد به توانایی‌های مهاجم تیمش اعتماد داشته اشت:

من همیشه طارمی را به این شکل می‌دیدم؛ با توانایی بیش از یک مهاجم تمام کننده. ویژگی‌هایی که او دارد فراتر از لحظه گلزنی و تمام کنندگی است. او می‌تواند به بخش تهاجمی تیم پویایی بدهد بدون آنکه کارهای بدون توپ را فراموش کند.منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.