فوتبال ایران

یحیی و آخرین فرصت به ستاره جنجالی پرسپولیس | آیا حامد لک


آیا حامد لک مقابل مس رفسنجان همچنان دروازه بان اول قرمزها خواهد بود؟ – حامد لک با یک خروج عجیب در دیدار مقابل گل گهر، یکی از راحت ترین گل های کی روش استنلی در فوتبال ایران را رقم زد.

پس از تساوی قرمزها مقابل گل گهر سیرجان مثل همیشه هواداران پرسپولیس در شبکه های اجتماعی واکنش های تندی نسبت به از دست رفتن امتیاز این بازی و عملکرد حامد لک داشتند چرا که بسیاری از هواداران او را مقصر از دست رفتن دو امتیاز در بازی سیرجان می دانند و می گویند او در این فصل با عملکرد ضعیفش باعث شده پرسپولیس از کورس قهرمانی عقب بماند.

اگرچه تعدادی از طرفداران پرسپولیس از یحیی گل محمدی درخواست کردند که حامد لک را نیمکت نشین کند و به او شوک دهد منتهی در دیدار فوق العاده حساس پرسپولیس مقابل مس رفسنجان، باز هم لک درون دروازه تیمش قرار خواهد گرفت.

این دیدار اهمیت بسیار زیادی برای لک دارد چرا که او مقابل تیمی قرار خواهد گرفت که در کنار استقلال صاحب یکی از دو خط حمله قدرتمند قرار خواهد گرفت و لک کار راحتی جلوی مهاجمان مس نخواهد داشت.

از طرف دیگر،شنیده های فوتبالی حاکی از آن است که در صورتی که لک نمایش خوبی جلوی مس نداشته باشد، یحیی گل محمدی او را به نیمکت تیمش تبعید و از احمد گوهری درون دروازه تیمش استفاده خواهد کرد و باید دید لک می تواند از امتحان بزرگ دوشنبه شب، نمره قبولی بگیرد یا نه.

کلید واژه ها: پرسپولیسحامد لکمس رفسنجانهواداران پرسپولیسهواداراندیدارشبکه های اجتماعیرفسنجانقرمزهاعملکردسیرجانکی روش استنلییحیی گل محمدیامتیازگل گهر سیرجاندروازهکورس قهرمانیفوتبال ایرانگل گهرگهر سیرجانآخرین فرصتفوق العادهدروازه بانبازیقرارطرفدارانیحییگل محمدیقهرمانیاجتماعیمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.