گزارش رسانه ایتالیایی؛ وقتی طارمی «VAR» را زیرسوال برد
فوتبال جهان

تغییر ۱۸۰ درجه‌ای سرمربی پورتو؛ طارمی فراتر از یک مهاجم استسرمربی پورتو بعد از چشم پوشی از درخشش طارمی در بازی با لاتزیو از ستاره ایرانی اش تمجیدی ویژه کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، سرخیو کونسیسائو سرمربی پورتو بعد از درخشش مهدی طارمی ستاره تیم ملی کشورمان برای این تیم مقابل لاتزیو در لیگ اروپا ترجیح داد تا از عملکرد فردی این بازیکن ایرانی چشم پوشی کند و به عملکرد تیمی پرداخت.

اکنون با گذشت چند روز از این بازی کونسیسائو در نشست خبری قبل از دیدار با ژیل ویسنته چشم پوشی از عملکرد فردی طارمی را جبران کرد و به تمجید از ستاره ایرانی اش پرداخت و گفت: در برخی رسانه ها دیدم که درباره طارمی نوشته بودند این بازیکن توانایی تمام کنندگی ندارد و با دویدن زیاد خودش را خسته می کند. این بار حق با من است که از او دفاع کنم، او مهاجمی فراتر از یک مهاجم است.

سرمربی پورتو ادامه داد: بله طارمی تنها تمام کننده نیست بلکه فراتر از یک مهاجم تمام کننده است. ویژگی هایی که این بازیکن در لحظه گلزنی دارد فرارتر از یک مهاجم است. او می تواند خط حمله را تقویت کند بدون اینکه کار با توپ را کنار بگذارد.

پورتو اکنون به همراه مهاجم ملی پوش کشورمان با کسب ۶۳ امتیاز صدرنشین لیگ برتر پرتغال است. طارمی در هفته گذشته مقابل لاتزیو خوش درخشید و یک گل زد و یک پاس گل داد تا پورتو در این بازی به نتیجه تساوی ۲ بر ۲ برسد و راهی مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا شد.

پورتو در مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا باید به مصاف لیون فرانسه برود.

انتهای پیام/

 منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.