نباختن در دربی می‌تواند قهرمانی استقلال را تضمین کند
فوتبال ایران

نباختن در دربی می‌تواند قهرمانی استقلال را تضمین کند


مجید جلالی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص رقابت فشرده مدعیان قهرمانی در لیگ برتر گفت: هنوز نمی‌توان با قاطعیت گفت چه تیمی قهرمان می‌شود ولی با توجه به نتایج اخیر سپاهان و اختلاف 13 امتیازی این تیم با صدر جدول، خیلی بعید است که سپاهان شانسی برای قهرمان شدن داشته باشد. تیم قهرمان از میان پرسپولیس و استقلال و  قبل از عید مشخص می‌شود.

وی با اشاره به دربی تهران که 26 اسفندماه برگزار خواهد شد، عنوان کرد: این بازی تا حدود زیادی تکلیف قهرمانی را روشن خواهد کرد. نباختن در دربی می‌تواند قهرمانی استقلال را تضمین و حتی تساوی در این بازی هم می‌تواند فاصله امتیازی استقلال را پرسپولیس را حفظ کند، هر چند دو بازی بعدی تیم‌ها هم مهم هستند و باید دید هر دو تیم از لحاظ امتیازی چه شرایطی برای دربی خواهند داشت.

جلالی با اشاره به دلایلی که باعث نتیجه گرفتن استقلال در این فصل شده است، خاطرنشان کرد: این باشگاه بعد از سال‌ها آرامش دارد و از مدیریت هم کسی صحبتی نمی‌کند که حاشیه درست شود. کادر فنی نیز به بهترین شکل مسئولیت خودش را انجام می‌دهد و پیشکسوتان و هواداران هم حامی تیم هستند. این مسائل برای موفقیت تیم مهم است.

کارشناس فوتبال کشورمان در خصوص استعفای محرم نویدکیا از هدایت این تیم گفت: امثال نویدکیا فوتبالیست‌های خوبی بودند ولی مربیگری با بازی کردن متفاوت است و یکسری فاکتورهای ویژه را باید در نظر گرفت. اگر نویدکیا قبل از حضور در سپاهان در تیم‌های پایه یا تیم‌های متوسط کار می‌کرد آمادگی بیشتری برای تقابل با سختی‌ها داشت، هر چند او سال‌ها در سپاهان کار کرده و صداقت درونی در حرف‌هایش دیده می‌شود. شاید از روی دلسوزی چنین تصمیمی گرفته ولی اگر با نویدکیا ارتباط داشتم، به وی می‌گفتم که پای کارش بایستد.منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.