فاستر، مس ترین سنگربان لیگ برتر انگلیس که در اولدترافورد کلین شیت کرد!
فوتبال جهان

فاستر، مس ترین سنگربان لیگ برتر انگلیس که در اولدترافورد کلین شیت کرد!


فاستر به مسن ترین دروازه بانی تبدیل شد که در اولدترافورد دروازه اش را بسته نگه داشته است.

– ” فاستر به مسن ترین دروازه بانی تبدیل شد که در اولدترافورد دروازه اش را بسته نگه داشته است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایلنا، بن فاستر، دروازه بان سابق منچستریونایتد، روز شنبه با کنار گذاشتن بازیکنانی مانند کریستیانو رونالدو و کسب کلین شیت برای واتفورد در اولدترافورد، نمایش درخشانی را ثبت کرد.

فاستر 38 ساله به مسن ترین دروازه بان تیم میهمان تبدیل شد که یونایتد را در لیگ برتر از گلزنی ناکام گذاشت زیرا شیاطین سرخ یک بعد از ظهر ناامیدکننده را تحمل کردند.

کریستیانو رونالدو و همبازیانش در 90 دقیقه 22 شوت زدند اما در نهایت مجبور شدند به تساوی 0-0 مقابل تیمی که برای عدم سقوط تلاش می کند، رضایت دهند.

سنگربان تیم واتفورد که در طول اقامت پنج ساله بین سال های 2005 تا 2010 ، 23 بازی برای یونایتد انجام داد، روز شنبه ثابت کرد که مانند خاری در چشم آنها بود.

او سه مهار مهم را برای حفظ آنها انجام داد، در حالی که ضربه کریستیانو رونالدو تنها پس از 4 دقیقه به تیر دروازه برخورد کرد اما نتوانست نام خود را در جدول گلزنان ثبت کند.

این مهاجم روز سختی را در مقابل دروازه حریف سپری کرده است.

تنها یکی از 15 گل او از زمان بازگشت به یونایتد از ابتدای سال 2022 به ثمر رسیده است و او اکنون در 8 بازی اخیر خود در لیگ برتر تنها یک گل به ثمر رسانده است.

تساوی روز شنبه دو پیروزی متوالی در لیگ برتر را برای قرمزها به پایان رساند، اگرچه آنها از 3 ژانویه در لیگ شکست نخورده اند.

آرسنال رده پنجمی با دو امتیاز کمتر از شیاطین سرخ یک پله فاصله دارد اما سه بازی کمتر انجام داده است، اگرچه به دلیل حضور لیورپول در فینال جام اتحادیه روز یکشنبه مقابل چلسی، آنها این آخر هفته بازی نمی کنند.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: اولدترافورددروازه باندروازهکریستیانو رونالدومسن ترینیونایتدکلین شیتلیگ برتررونالدولیگ برتر انگلیسواتفوردبازیشیاطین سرخکلینبانیبرتربستهمیهمانانگلیسشیاطینرضایتگزارشنمایشتساویناکاماقامتگلزنیدقیقهتحملکنارمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.