قائدی باعث انتقاد از سرمربی الاهلی شد
فوتبال ایران

قائدی باعث انتقاد از سرمربی الاهلی شد


به گزارش وانانیوز، 

تیم فوتبال شباب الاهلی دبی شب گذشته در هفته هفدهم لیگ برتر امارات به مصاف شارجه رفت و با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.

احمد نوراللهی بازیکن ملی پوش کشورمان در این بازی برای شباب الاهلی ۹۰ دقیقه بازی کرد، اما مهدی قائدی ستاره سابق استقلال در این بازی تنها ۵ دقیقه فرصت بازی پیدا کرد.

در تحلیل این بازی در شبکه «ابوظبی اسپورت»، موسی عباس یکی از کارشناس اماراتی به شدت از مهدی علی سرمربی شباب الاهلی دبی به خاطر نیمکت نشین کردن مهدی قائدی انتقاد کرد و گفت: مهدی علی مربی بزرگی است و سابقه مربیگری در تیم ملی امارات را دارد. او نباید درباره مسائل داوری صحبت کند و این موضوع را باید به اهل فنش بسپارد. وظیفه کاپیتان مهدی این است تا درباره تاکتیک تیم بهترین تصمیم را بگیرد.

وی افزود: عجیب‌ترین تصمیم در این بازی نیمکت نشین کردن بازیکنی مثل مهدی قائدی است. بدون تعارف قائدی در لیگ امارات و در هر لیگ آسیایی یکی از بهترین بازیکنان آسیا به شمار می‌آید. این بازیکن توانایی بالایی دارد و دلیل نیمکت نشینی اش را متوجه نمی‌شوم.

این کارشناس در ادامه تمجید از ستاره ایرانی، گفت: مهدی قائدی بازیکنی شبیه اسماعیل مطر (اسطوره تیم ملی امارات) است. او بازیکنی با ویژگی‌ها و توانایی بالا است و باید آزادی عمل بیشتری داشته باشد تا بتواند تاثیرگذار باشد. او در این بازی کمتر از ۵ دقیقه فرصت پیدا کرد و این برای بازیکنی در سطح قائدی کافی نیست.

انتهای پیام/

منبع : وانا نیوز


منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.