واکنش شزنی به عواقب احتمالی روبرو نشدن لهستان با روسیه |
فوتبال جهان

واکنش شزنی به عواقب احتمالی روبرو نشدن لهستان با روسیه |


سنگربان تیم فوتبال یوونتوس درباره تبعات تصمیم خود و کشورش برای امتناع از رویارویی با تیم ملی روسیه در پلی آف انتخابی جام جهانی 2022 توضیح داد.

– ، وویچخ شزنی دروازه بان لهستانی تیم فوتبال یوونتوس گفت که نه او و نه هموطنانش از تصمیم خود برای امتناع از روبرو شدن با روسیه در پلی آف جام جهانی 2022 پشیمان نخواهند شد.

اتحادیه فوتبال لهستان روز گذشته (شنبه) در واکنش به حمله روسیه به اوکراین، اعلام کرد که تیم ملی این کشور حاضر نیست با روس ها روبرو شود.

تصمیمی که کمی بعد توسط بازیکنان این تیم هم مورد تأیید واقع شد و پس از آنها سوئدی ها هم همین موضع را اتخاذ کردند.

فیفا و یوفا هنوز واکنشی به این موضوع نشان نداده اند و این بدان معناست که خودداری لهستانی ها از بازی ممکن است منجر به حذف شان از جمع تیم های دارای شانس صعود به جام جهانی شود.

شزنی اما می گوید که حتی اگر چنین اتفاقی رخ دهد هم او پشیمان نخواهد بود.

شزنی که همسرش اوکراینی است به شبکه DAZN گفت: من تصمیم گرفته ام در پلی آف بازی نکنم و خوشحالم که هم تیمی هایم نیز همین تصمیم را اتخاذ کردند.

اگر ما را بازنده هم اعلام کنند، حداقل می دانیم که تصمیمی درست گرفته ایم.

ما کاری را انجام دادیم که می بایست انجام می دادیم.

درست است که خانواده من الان از اوکراین دور است اما هنوز هم مردمی در اوکراین هستند که پناه گرفته اند و منتظر فرصتی برای فرار هستند.

وضعیت این کشور واقعاً وحشتناک است.

سنگربان یوونتوس افزود: من از دست همه روس ها عصبانی نیستم.

می دانم که اکثر مردم این کشور مخالف جنگ هستند و این دولت روسیه است که چنین تصمیمی گرفته است.

شبکه های اجتماعی فقط برای جشن گرفتن پیروزی در یک مسابقه فوتبال نیستند اما ابزاری برای بیان بسیاری از موضوعات دیگر هم هستند.

شزنی: وجدانم اجازه نمی دهد مقابل روسیه بازی کنم/ در رگ های پسرم خون اوکراینی هم جاری است
کلید واژه ها: جام جهانیلهستانجام جهانی 2022روسیهتیم فوتبالانتخابی جام جهانی 2022فوتبالانتخابی جام جهانیصعود به جام جهانیجهانیتصمیمواکنشلهستانییوونتوستیم ملیامتناعتیم ملی روسیهشزنیپلی آفدروازه بانبازیکشوربازیکنانانتخابیپشیماندروازهروس هااعلامموضوعگذشتهمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.