ژاوی: نمی‌دانم اگر بازیکنان نمی‌آمدند چه بلایی سر بارسلونا می‌آمد - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
فوتبال جهان

ژاوی: نمی‌دانم اگر بازیکنان نمی‌آمدند چه بلایی سر بارسلونا می‌آمد – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


به گزارش ایرنا به نقل از سایت گل، «ژاوی» در مصاحبه‌ای اعتراف کرده که اگر ماه گذشته آداما ترائوره، پیر امریک اوبامیانگ و فران تورس را به خدمت نمی‌گرفت، بارسا باید روزهای بسیار سختی را پشت سر می‌گذاشت. او با دیدن سطح بازی خریدهای جدید تیمش شگفت‌زده شده و بسیار خوشحال اوست. 

سرمربی و اسطوره بارسلونا به خبرنگاران گفت: نمی دانم اگر آنها نمی آمدند چه اتفاقی می افتاد. این یک موضوع واضحی است. اوبامیانگ من را غافلگیر نکرده، زیرا او در تمام دوران حرفه ای خود یک هدف داشته است. او در بارسا من را شگفت زده کرده است. چگونه به بلوغ رسیدن آداما هم من را شگفت زده کرده است.

وی ادامه داد: به نظر من سطح فوتبال تورس متفاوت و جهانی است. من او را خواستم. بازی او چشم‌نواز است. او یک بازیکن شگفت انگیز در فوتبال است.

تیم فوتبال بارسلونا پس از برکنار شدن رونالد کومان و آمدن ژاوی به این تیم کاملا متحول شده و توانسته با پیروزی‌های ارزشمند در لالیگا به منتطه کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا برسد. بارسا در نقل و انتقالات زمستانی توانست با جذب بازیکنان جدید روند خود را بهتر کند و به نظر می‌رسد کاتالان‌ها پس از یک افت کوتاه، می‌توانند دوباره به عنوان یکی از مدعیان لالیگا خود را مطح کنند.   منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.