فوتبال ایران

افشاگری جنجالی درویش روی آنتن زنده درباره آجورلو | ویدیویی


ویدیویی که از دیشب درباره مصطفی آجورلو مدیرعامل استقلال منتشر شد باعث شد تا در نهایت درویش مدیرعامل پرسپولیس، روی آنتن زنده برنامه فوتبال برتر، – ادعایی جنجالی را مطرح کند.

پس از پایان نشست هم اندیشی رییس سازمان خصوصی سازی با پیشکسوتان استقلال، ویدیویی از مدیرعامل استقلال منتشر شد که جنجال زیادی به پا کرد.

داستان از این قرار است که پیش از شروع مصاحبه آجورلو با رسانه ها، او به رنگ قرمز بادگیر یکی از میکروفون ها (متعلق به باشگاه خبرنگاران) گیر می دهد و با حالتی که به نظر می رسد نوعی کری خوانی باشد، بادگیر قرمز میکروفون را بر می دارد که با واکنش خبرنگار آن رسانه هم مواجه می شود.

البته مدیرعامل استقلال بادگیر را به گزارشگر باشگاه خبرنگاران پس می دهد اما ویدیو منتشر می شود.

ویدیویی که البته به صورت پاک و بدون واترمارک در فضای مجازی منتشر می شود تا به نوعی مشخص شود چرا اصلا این ویدیو منتشر شده است.

این حرکت باعث جنجال های زیادی در فضای مجازی شد.

طوری که لحظاتی پیش رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس روی آنتن زنده فوتبال برتر از این حرکت مدیرعامل استقلال انتقاد کرد و گفت:” آجورلو به خاطر لایک و فالوئر در فضای مجازی چنین کاری کرده است.

” درویش بارها و بارها به فضای مجازی لعنت فرستاد.

هر چند آجورلو لحظاتی پیش در استوری صفحه اینستاگرامش بابت این اتفاق عذرخواهی کرد اما نکته جالب توجه ادعای مطرح شده در گفت و گوی درویش با مجری برنامه فوتبال برتر بود که گفت:” آجورلو در گذشته از طرفداران متعصب پرسپولیس بوده است و حالا به خاطر اینکه مدیرعامل استقلال شده چنین حرکات عجیبی را انجام می دهد!” و باز هم به فضای مجازی لعنت فرستاد.

باید منتظر ماند و دید که آیا این ادعای جنجالی مدیرعامل پرسپولیس با واکنش آجورلو و باشگاه استقلال همراه خواهد بود یا اتفاق دیگری خواهد افتاد.

کلید واژه ها: مدیرعامل استقلالمدیرعاملباشگاه خبرنگاراناستقلالخبرنگاررییس سازمان خصوصی سازیمنتشرویدیوبادگیرخبرنگارانسازمان خصوصی سازیمیکروفوننشست هم اندیشیباشگاهمصطفی آجورلورییس سازماندرویشرسانهخصوصی سازیفضای مجازیپیشکسوتانکری خوانیهم اندیشیقرمزآنتنزندهرنگ قرمزگزارشگربرنامهمصاحبهمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.