واران: بازی در کنار رونالدو تجربه فوق العاده ای است؛ این روزها بیشتر در تیم جا افتاده ام - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
فوتبال جهان

واران: بازی در کنار رونالدو تجربه فوق العاده ای است؛ این روزها بیشتر در تیم جا افتاده ام – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


رافائل واران می گوید این روزها بیشتر از اوایل فصل در منچستر جا افتاده است.

به گزارش طرفداری و به نقل از گل، رافائل واران، مدافع فرانسوی باشگاه منچستریونایتد در تابستان امسال با ترک رئال مادرید به الدترافورد آمد. او در برنابئو سال ها تجربه بازی کنار کریستیانو رونالدو را داشت و در منچستریونایتد یک بار دیگر با این بازیکن هم بازی شده است و واران می گوید بازی مجدد در کنار این فوق ستاره تجربه ای فوق العاده است. او در این باره گفت:

ما رابطه خوبی با هم داریم. رونالدو فردی است که دوست دارد در مورد همه چیز و همچنین فوتبال حرف بزند. در مورد تمام مسائل اطراف یک فوتبالیست حرفه ای حرف می زنیم. بازی در کنار او تجربه ای فوق العاده است. رونالدو رقابت طلب ات و روحیه برنده اش نکته ای مثبت برای تیم است.

دوران بازی واران در یونایتد با مصدومیت شروع شد اما این بازیکن توانسته در هفته های اخیر در ترکیب ثابت تیمش حضور بیشتری داشته باشد. مدافع فرانسوی در این باره گفت:

حس خوبی دارم و دائما در حال بهتر شدن هستم. در هفته های اخیر توانسته ام در مسابقات و تمرینات حضوری دائمی داشته باشم. در آغاز فصل چند مصدومیت داشتم اما حالا شرایط بهتر است. این روزها بیشتر احساس راحتی دارم. بیشتر انگلیسی حرف می زنم و هم تیمی هایم را بهتر می شناسم. در حال نزدیک شدن به مقطع حساس فصل هستیم و آماده رو به رو شدن با چالشی خواهیم بود که انتظارمان را می کشد. 

واران در مورد تفاوت لیگ برتر و لالیگا نیز افزود: 

بزرگترین تفاوت، فشردگی مسابقات است. در لیگ برتر فشار زیادی وجود دارد، تیم ها ضد حمله می زنند و بیشتر در نبرد تک به تک قرار می گیرم. بازی ها حرکات بیشتری دارد. در اسپانیا شرایط آرام تر است. تمرینات نیز متفاوت است. از نظر من خوب است که در محدوده امن خود قرار نمی گیرید و باید بهترین عملکردتان را داشته باشید. 

مدافع شیاطین سرخ در پایان در مورد تساوی تیمش مقابل واتفورد نیز گفت:

به نظرم به زودی پتانسیل این تیم را خواهیم دید. می توانیم با توجه به کیفیت بازیکنانمان اهداف بزرگی داشته باشیم. در حال حاضر تمرکزمان روی رده چهارم است. می خواهیم به لیگ قهرمانان صعود کنیم. این فصل بسیار پیچیده بود و در حال حاضر تمام تمرکزمان روی این هدف است. منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.