کنایه عنایتی به خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس! - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
فوتبال ایران

کنایه عنایتی به خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس! – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


سرمربی تیم فوتبال هوادار می‌گوید هشت سالش بود که بحث خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس مطرح شد و امروز در ۴۶ سالگی‌اش این مساله همچنان ادامه دارد. به گزارش ایسنا، رضا عنایتی، سرمربی تیم فوتبال هوادار در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با فولاد خوزستان در هفته بیستم لیگ برتر گفت: با تیمی بازی داریم که نسبت به نیم فصل اول کاملا متحول شده است و می دانیم بازی سختی داریم. این تیم نماینده کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا است و برای این تیم آرزوی موفقیت داریم. تمام کارهایی‌ که باید انجام دهیم، در طول هفته انجام شده است. بنا به فشردگی بازی‌ها، نمی‌توانیم کار تاکتیکی کنیم. بیشتر فیلم می‌بینیم و صحبت می‌کنیم تا تمام تذکرات را به بازیکنان گوشزد کنیم. همه برای کسب نتیجه خوب مصمم هستیم. تمام توانمان را برای گرفتن نتیجه به کار می‌گیریم. امیدوارم هر دو تیم سالم از بازی خارج شوند. مطمئنم بازیکنانم اگر انگیزه‌ای که مقابل سایر رقبا داشتند، در این دیدار هم بگذارند، موفق می‌شویم.

او با اشاره به شرایط بازیکنانش در آستانه این دیدار گفت: شرایط مصدومیت‌ها هم روی روند کار ما تاثیر گذاشته است. نبود محمدی، باقری و بشاگردی کار ما را سخت کرده اما سایر بازیکنان با تمام وجود کار می‌کنند که نتیجه‌ای بگیریم که در پایان مسابقه شاد باشیم.

سرمربی تیم هوادار درباره باخت تیمش در بازی رفت که با اعتراض به داور مسابقه هم همراه بود گفت: آن بازی یک شرایط خاص داشت. گل ما مردود اعلام شد و پنالتی‌های ما را نگرفتند. خیلی راحت امتیاز از دست دادیم. گذشته‌ها گذشته و به آینده نگاه می‌کنیم. ان‌شاء‌الله شرایط طوری پیش برود که مساوات وجود داشته باشد. قطعا داور تمام توان خود را برای بازی می‌گذارد و مطمئنیم نتیجه بازی در داخل زمین رقم می‌خورد.

عنایتی درباره هدف تیمش در این فصل و جدا شدن از انتهای جدول رده‌بندی لیگ برتر خاطرنشان کرد: هدف هوادار برای سال اول ماندن در لیگ برتر است. بیشتر از این نمی‌خواهیم اما دست از تلاش نمی‌کشیم. من و مجموعه تمام تلاش خودمان را به کار می‌گیریم که در پایان فصل شرایط خوبی داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال هوادار درباره مساله سربازی بازیکنان فوتبالیست که به تازگی گریبان مرادمند و یزدانی را گرفته است اظهار کرد: در مورد بازیکنان سرباز نمی‌توانم اظهارنظر کنم و مراجع باید صحبت کنند. اگر بتوانیم ماده، تبصره و قانونی در فوتبال داشته باشیم که اگر قرار است بازیکنی دو، سه ماه‌ دیگر سرباز شود بتواند تا آخر فصل بازی کند یا در همان اول فصل جلوی را را بگیرند، خیلی بهتر است. من اطلاعات کافی ندارم و نمی‌توانم خیلی صحبت کنم.

او درباره انتخاب استیلی به عنوان سرپرست تیم ملی فوتبال ایران نیز گفت: استیلی یک وجهه مشخص دارد و ان‌شاء‌الله در این راه موفق باشد و به تیم ملی کشورمان کمک کنند.

عنایتی درباره ماجرای خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس نیز تاکید کرد: هشت سالم بود که می‌خواستند این دو تیم را خصوصی کنند. الان ۴۶ ساله هستم و این بحث داغ داغ است. نمی‌دانم کار در چه مرحله‌ای است اما امیدوارم شرایطی فراهم شود که تمام تیم‌های ما خصوصی شوند. در لیگ خودمان هفت‌، هشت تیم اسم خصوصی دارند اما با دوجه دولتی اداره می‌شوند. امیدوارم وقتی ۷۶ ساله شدم در همین نشست خبری نپرسید که خصوصی سازی چه شد؟ امیدوارم اتفاقات خوبی برای فوتبمالمان رخ دهد. امیدوارم که اتفاق خوبی برای فوتبالمان بیفتد.

سرمربی تیم هوادار درباره انتقال بازی‌های تیمش از کرج به ورزشگاه پاس قوامین در تهران گفت: چمن بسیار آماده و کیفیتش خوب است. باید تشکر ویژه ای از مدیریت ورزشگاه پاس قوامین داشته باشیم. همه توان‌شان را به کار گرفتند که بازی های خودمان را از کرج به تهران بیاوریم. امدوارم این معضل ورزشگاه حل شود. این اتفاق وجهه خوبی برای فوتبال‌مان ندارد. به خدا و به قرآن ورزشگاه درست کردن کاری ندارد. اگر مسئولان ما جدی تر باشند، حل می شود. این خواسته تمام کشور و همه هواداران شهرها و شهرستان‌هاست. فریاد می زنند که یک ورزشگاه در خور شأن خودشان داشته باشند و این حق مسلم‌شان است و امیدوارم عزمی جزم شود که فوتبالمان به سمت حرفه ای شدن برود.

انتهای پیاممنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.