مکاتبه فدراسیون فوتبال با فیفا و AFC برای تمدید مهلت اصلاح اساسنامه
فوتبال ایران

مکاتبه فدراسیون فوتبال با فیفا و AFC برای تمدید مهلت اصلاح اساسنامه


یک عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال از مکاتبه با فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا به منظور رفع مشکلات اساسنامه این فدراسیون خبر داد.

– یک عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال از مکاتبه با فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا به منظور رفع مشکلات اساسنامه این فدراسیون خبر داد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، فردا مهلت یک ساله فیفا برای اصلاح بند یک اساسنامه فدراسیون فوتبال و تطبیق این ماده با قوانین داخلی به پایان می رسد اما هنوز این اتفاق با گذشت یک سال به وقوع نپیوسته و از طرفی شهاب الدین عزیزی خادم هم که عهده دار امور این فدراسیون فوتبال، برکنار شده است.

احمدرضا براتی، عضو هیات رییسه درباره آخرین وضعیت اساسنامه این فدراسیون گفت: اساسنامه جدید فدراسیون سال گذشته و قبل از برگزاری انتخابات مورد تایید رسمی و مکتوب فیفا قرار گرفت و متعاقبا در مجمع عمومی نیز به تصویب رسید.

براتی در ادامه توضیح داد: در عین حال مقرر بوده که مقررات ملی با همکاری دولت، مجلس، فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا به کیفیتی اصلاح شود که شکل حقوقی فدراسیون از حمایت کامل و بدون ابهام قوانین ملی نیز بهره مند باشد.

این عضو هیات رییسه گفت: بنده و همکارانم در هیات رییسه مدت زیادی از اقدامات صورت گرفته در خصوص اساسنامه بی اطلاع بودیم اما اخیرا و بعد از تغییر و تحولاتی که در فدراسیون رخ داد، ممنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.