دلیل ناراحتی وریا غفوری از مدیران استقلال چیست؟
فوتبال ایران

دلیل ناراحتی وریا غفوری از مدیران استقلال چیست؟


عدم ورود مدیران استقلال به ماجرای کنار گذاشتن وریا غفوری کاپیتان استقلال، این بازیکن را ناراحت کرده است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

پیش از دیدار تیم استقلال مقابل فجرسپاسی شیراز در هفته نوزدهم لیگ برتر، وریا غفوری کاپیتان آبی‌پوشان در یکی از جلسات تمرینی دچار مصدومیت شد. مصدومیت کاپیتان استقلال باعث شد او کنار زمین به بطری آب لگد بزند و خارج شود.

 

فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال پس از دیدن رفتار غفوری او را در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار داد. این اتفاق به دلیل موضوع سرباز بودن سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند بازتاب زیادی پیدا نکرد اما جالب است که خود باشگاه موضوع کنار گذاشتن غفوری را رسانه‌ای کرد. غفوری به شدت از رسانه‌ای شدن خبر کنار گذاشتن خود ناراحت شد و این موضوع را به گوش مسولان باشگاه رساند.

 

قرار بود مدیریت استقلال از جمله مصطفی آجورلو به ماجرای غفوری و مجیدی ورود کند اما با گذشت چند روز هیچ اتفاقی نیفتاده است. مسئولان استقلال به بهانه درگیر بودن در ماجرای پرونده مرادمند و یزدانی هنوز نتوانسته‌اند با غفوری صحبت کنند. کاپیتان استقلال هم به شدت ناراحت است که چرا مدیران باشگاه هیچ ارزشی برای او قائل نشدند و گویا برای‌شان مهم نیست که کاپیتان تیم کنار گذاشته شده است.

 

استدلال غفوری این است که بازیکن معمولی نیست و برای کاپیتان تیم چنین موضوعی رخ داده است و برای تیمی مثل استقلال درست نیست کاپیتانش بیرون باشد.منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.