داور جنجالی دیدار میلان - اودینزه محروم نمی شود - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
فوتبال جهان

داور جنجالی دیدار میلان – اودینزه محروم نمی شود – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


متئو مارکتی به خاطر اشتباهش در دیدار میلان و اودینزه محروم یا جریمه نخواهد شد.

به گزارش طرفداری و به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، میلان در دیدار این هفته خود در سری آ مقابل اودینزه صف آرایی کردند و در حالی که با یک گل از حریف خود پیش بودند با گلی مشکوک به نتیجه تساوی رضایت دادند. حال با توجه به این تساوی ناپولی فرصت گرفتن صدر از میلان را دارد و اگر چه میلانی ها به شدت از داوری دیدار تیمشان و اشتباه تاثیرگزار داور عصبانی هستند اما کمیته داوری فوتبال ایتالیا اعلام کرده است نه متئو مارکتی، داور اصلی مسابقه و نه مارکو گویدا، داور کمک داور ویدیویی شامل هیچ محرومیت و جریمه ای نخواهند شد.

بنا به ادعای گاتزتا دلو اسپورت، اگر چه عمکلرد مارکتی در دیدار میلان و اودینزه رضایت بخش نبوده است اما کمیته داوران همچنان این داور را یکی از آینده دارترین داوران فوتبال ایتالیا می دانند و اعلام کرده اند در صحنه گل تساوی اودینزه نیز تصاویر بازپخشی واضح نبوده اند و داور نتوانسته برخورد توپ با دست بازیکن را ببیند و به همین خاطر هم گل را مردود اعلام نکرده است.

اگر چه کمیته داوران به اشتباه داور اقرار کرده و گفته گل باید مردود اعلام می شده است اما بنا بر عقیده کمیته داوران نه داور اصلی و نه داور حاضر در اتاق کمک داور ویدیویی ابزار لازم برای گرفتن تصمیم درست را در اختیار نداشته اند و به همین خاطر نیز شامل محرومیت یا جریمه نخواهند شد.

این تصمیم قطعا نارضایتی باشگاه میلان و هوادارانش را در پی خواهد داشت که حالا صدر جدول را در خطر می بینند.منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.