مکاتبه فدراسیون با فیفا و AFC برای اساسنامه | عضو هیات رییسه
فوتبال ایران

مکاتبه فدراسیون با فیفا و AFC برای اساسنامه | عضو هیات رییسه


عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال توضیحاتی در خصوص آخرین وضعیت اساسنامه فدراسیون ارائه داد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازتابناک، احمدرضا براتی عضو هیات رییسه در خصوص آخرین وضعیت اساسنامه این فدراسیون گفت:اساسنامه جدید فدراسیون سال گذشته و قبل از برگزاری انتخابات مورد تایید رسمی و مکتوب فیفا قرار گرفت و متعاقبا در مجمع عمومی نیز به تصویب رسید.

براتی در ادامه توضیح داد:در عین حال مقرر بوده که مقررات ملی با همکاری دولت، مجلس، فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا به کیفیتی اصلاح شود که شکل حقوقی فدراسیون از حمایت کامل و بدون ابهام قوانین ملی نیز بهره مند باشد.

وی در پایان اظهار داشت: بنده و همکارانم در هیات رییسه مدت زیادی از اقدامات صورت گرفته در خصوص اساسنامه بی اطلاع بودیم اما اخیرا و بعد از تغییر و تحولاتی که در فدراسیون رخ داد ، مکاتبه ای با فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا داشته ایم و میزان پیشرفت کار را با آنها به اشتراک گذاشتیم و با توجه به تعامل خوبی که با مجلس و دولت داریم ، امیدوارم که بتوانیم این مسیر را بدون مشکل ادامه دهیم.

منبع: فدراسیون فوتبال
کلید واژه ها: فدراسیونفدراسیون فوتبالکنفدراسیون فوتبال آسیااساسنامهکنفدراسیون فوتبالهیات رییسهعضو هیات رییسه فدراسیون فوتبالعضو هیات رییسههیات رییسه فدراسیون فوتبالآخرین وضعیتفوتبال آسیاکنفدراسیونهیات رییسه فدراسیونفوتبالاساسنامه فدراسیونفیفابرگزاری انتخاباتعضو هیاتاحمدرضا براتیهیاتوضعیتتوضیحبراتیآخرینمجمع عمومیآسیاانتخاباتبی اطلاعبهره مندبرگزاریمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.