فوتبال ایران

تصمیم خلاف انتظار یحیی برای دیدار حساس پرسپولیس | سرمربی


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تصمیمی خلاف انتظار برای دروازه بان اول این تیم گرفت.

– ” تساوی یک – یک پرسپولیس مقابل گل گهر سیرجان در هفته نوزدهم با پیروزی یک بر صفر استقلال تهران مقابل فجر سپاسی شیراز همراه شد تا اختلاف در بالای جدول بیشتر شود.

آبی پوشان پایتخت 47 امتیازی شدند تا سرخ ها با اشتباه حامد لک در چارچوب دروازه این تیم گل تساوی را از گل گهر سیرجان دریافت کرده و با 42 امتیاز در رده دوم قرار بگیرد.

بازی با پای ضعیف حامد لک با اشتباه او در جریان دیدار با سیرجانی ها همراه بود تا انتقاد از دروازه بان اول پرسپولیس به اوج خود برسد.

همین موضوع حضور احمد گوهری دروازه بان ذخیره پرسپولیس را برای ایستادن در چارچوب دروازه پرسپولیس مقابل مس رفسنجان را قوت داد تا احتمال تغییر از سوی کادر فنی پرسپولیس تقویت پیدا کند.

با این حال یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس بدون توجه به این انتقادات قصد دارد بار دیگر از حامد لک در دروازه تیمش استفاده کند.

سرمربی پرسپولیس نمی خواهد اعتماد به نفس لک را زیر سوال ببرد تا او بابت هر اشتباه در دروازه با استرس ناشی از نیمکت نشینی روبرو شود.

از این رو حامد لک همچنان از دروازه پرسپولیس حفاظت می کند تا بار دیگر فرصت جبران پیدا کند.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت 19 دوشنبه هفته جاری در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی میزبان مس رفسنجان است.

کلید واژه ها: پرسپولیسدروازهدروازه بانسرمربی تیم فوتبال پرسپولیسگل گهر سیرجانگهر سیرجانسیرجانتیم فوتبال پرسپولیسکادر فنی پرسپولیسسرمربی پرسپولیسفجر سپاسی شیرازحامد لکاستقلال تهرانانتظاراشتباهانتقادسرمربییحیی گل محمدیامتیازگل گهرهفته نوزدهمتساویدیدارهمراهاحمد گوهریمس رفسنجانتیم فوتبالفجر سپاسیخلافانتقاداتمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.