انتقاد تند علی پروین از گل محمدی
فوتبال ایران

انتقاد تند علی پروین از گل محمدی


در جریان نشست هم اندیشی پیشکسوتان پرسپولیس با مدیرعامل این باشگاه در راستای بحث خصوصی‌ سازی قرمزها، علی پروین اسطوره پرسپولیس و فوتبال ایران نسبت به مشکلات موجود در دو باشگاه بزرگ پایتخت واکنش نشان داده و از صحبت‌های سرمربی سرخ‌ها در مصاحبه‌هایش انتقاد کرد.

بیشتر بخوانید: تصمیم غیرمنتظره گل محمدی برای آینده حامد لک

علی پروین اظهار کرد: کار قشنگی بود که آقای درویش انجام دادند. البته من مخالف آن هستم و فکر نمی‌ کنم که استقلال و پرسپولیس خصوصی شوند. در هر صورت امیدوارم این اتفاق بیفتد. من مخالفم و به خاطر همین در این جلسه صحبت نکردم. من مخالف خصوصی ‌سازی و عرضه پرسپولیس در بورس هستم چون پرسپولیس مشکلات زیادی دارد. شرکتی که می ‌خواهد در بورس عرضه شود باید بدهی نداشته باشد. آن‌ها اعلام کردند درفشی ‌فر برای پرسپولیس است در حالی که درفشی ‌فر ۲۵ معارض دارد، چطور می‌ت واند برای پرسپولیس باشد؟ من هم به همین دلایل مخالف هستم.

سلطان قرمزها افزود: به هر حال امیدوارم این اتفاق بیفتد و پرسپولیس اینقدر در به در نباشد. هر موقع یحیی (گل ‌محمدی) را در تلویزیون می ‌بینیم، در حال نالیدن است! آقای درویش هنوز فرصت نکرده کتش را دربیاورد و چیز بکند؛ او شبانه روز در حال تلاش است که ۱۰ درصد از باشگاه را در بورس عرضه کنند.

این پیشکسوت پرسپولیس درباره این موضوع که گفته می ‌شود ۵ درصد از سهام این باشگاه قرار است به شرکت پیشکسوتان پرسپولیس واگذار شود، گفت: ما چیزی نمی ‌خواهیم. شرکت ما شسته رفته ‌تر از پرسپولیس است. ما به هیچ جایی بدهکار نیستیم و همه چیز به روز است. مثل آب خوردن می‌توان این شرکت را در بورس عرضه کرد. خدا کند که برای پرسپولیس این اتفاق بیفتد. می‌گویند آقای درویش رفیق علی پروین است، درست است اما می‌ گویم هرکس مسئولیت می ‌پذیرد باید پاسخگو باشد.

پروین درباره ارزش بیشتر پرسپولیس نسبت به استقلال در قیمت‌گذاری صورت گرفته، بیان کرد: دنبال این مسائل نیستیم. اول ببینیم این اتفاق می‌افتد یا نه.

او در ادامه درباره شرایط لیگ برتر توضیح داد: استقلال و پرسپولیس از باقی تیم‌ها فاصله دارند. بازی رو در رو تعیین کننده قهرمان لیگ است و فکر می‌کنم دوباره پرسپولیس قهرمان می‌شود.

این پیشکسوت فوتبال ایران درباره سرپرستی میرشاد ماجدی در فدراسیون فوتبال اظهار کرد: او از جنس فوتبال است. امیدوارم ایشان بتواند اوضاع را جمع و جور کند. تیم‌ملی ما به ۱۰ بازی تدارکاتی نیاز دارد و میرشاد از همین الان باید به فکرش باشد. باید با تیم‌هایی بازی کنیم که تیم‌ملی چهار تا به آن‌ها بزند بلکه با تیم‌هایی بازی کنیم که سه تا از آن‌ها بخوریم تا نقاط ضعف را بفهمیم.

پروین همچنین درباره سرپرستی حمید استیلی در تیم‌ملی بیان کرد: حمید استیلی هم یک فرد فوتبالی است که کاپیتان تیم‌ ملی بوده است. به نظرم اکیپی که آمدند موفق می‌شوند. ما سال ۷۸ به عنوان تنها تیم آسیایی به جام جهانی رفتیم. حداقل یک پله بالاتر بیاییم تا بفهمیم پیشرفت کردیم.

او در پایان در پاسخ به سوالی درباره سرباز شدن سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند گفت: این‌ مسائل مربوط به خودشان است. حالا یک آیین‌ نامه می ‌آورند و آن‌ ها در استقلال بازی می‌کنند.منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.