کاپیتان تراکتور علیه دعوت یک دروازه بان به تیم ملی / اخباری به کدام گلر کنایه زد؟
فوتبال ایران

کاپیتان تراکتور علیه دعوت یک دروازه بان به تیم ملی / اخباری به کدام گلر کنایه زد؟


کاپیتان بی حاشیه تراکتور تبریز در برنامه ” فوتبال برتر” انتقاد تندی نسبت به انتخاب گلرهای تیم ملی در اردوی آخر انجام داد.

خبرورزشی –

خبرورزشی- محمدرضا اخباری بهترین بازیکن هفته نوزدهم لیگ برتر در این برنامه حرف عجیبی زد و گفت: «امیدوارم دعوت به تیم ملی عادلانه باشد. با اعمال نفوذ نباید کسی وارد تیم ملی شود،من در مورد بازیکنان دیگر صحبت نمیکنم و در پست خودم اظهار نظر می‌کنم.”

خیلی ها پس از این اظهار نظر جنجالی محمدرضا اخباری از خود پرسیدند که منظور کاپیتان تراکتور چیست؟ چه کسی با اعمال نفوذ به تیم ملی آن هم به عنوان دروازه بان دعوت می شود؟!

به نظر می رسد منظور محمدرضا اخباری از این فرد علیرضا بیرانوند نباشد. اول آن که بیرانوند سالها گلر اول تیم ملی بوده و با توجه به سوابق قبلی همواره جزو مدعوین بوده است. دوم اینکه با مثبت شدن تست کرونای علیرضا بیرانوند، محمدرضا اخباری توسط اسکوچیچ به تیم ملی دعوت شد. بنابراین دلیلی ندارد اخباری در مورد گلری که به جای او دعوت شده حرفی بزند. می ماند دو نفر؛ امیرعابدزاده و پیام نیازمند!

اولی در لیگ دسته دوم اسپانیا بازی می کند و گلرفیکس تیم ملی شده است و دومی اغلب در فصل جاری لیگ پرتغال در تیمش پورتیموننزه نیمکت نشین بوده است.

به نظر می رسد منظور محمدرضا اخباری از اعمال نفوذ در دعوت گلرها یکی از این دو بوده باشد اما کدامیک؟ پیام نیازمند یا امیرعابدزاده؟!منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.