قلعه نویی: مردم فوتبال صنعت نفت را دوست دارند | سرمربی تیم
فوتبال ایران

قلعه نویی: نیاز داریم که فینال فردا را حتما ببریم | سرمربی


سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: ما نیاز داریم که فینال فردا را حتما ببریم چون برای ما فینال است و اگر می خواهیم در جدول همین ثبات را داشته باشیم و عقب تر نیفتیم نیاز داریم که این سه امتیاز بازی را بگیریم.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس از سیرجان، امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال گل گهر امروز در نشست خبری پیش از بازی مقابل صنعت نفت اظهار داشت: وقتی با تیم صنعت نفت بازی می کنید یک حس خوبی دارید، حسی که می دانید فوتبال خوبی بازی می کنند از قدیم الایام، از جام تخت جمشید بگیر تا زمان آقای قاسم پور و برزگری و .

همیشه مردم فوتبال صنعت نفت را دوست داشتند.

وی افزود: امسال هم همینجوری هست، یک تیم بسیار خوب، جوان و باتجربه فوتبال را خیلی خوب بازی می کنند، مربی بسیار خوبی هم دارند که مربیان جوان و برانگیزه و بسیار خوبی هستند.

قلعه نویی اطهار کرد: ما نیاز داریم که فینال فردا را حتما ببریم چون برای ما فینال است و اگر می خواهیم در جدول همین ثبات را داشته باشیم و عقب تر نیفتیم نیاز داریم که این سه امتیاز بازی را بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر گفت: تیم ما هم از نظر روحی روانی و بازی خوبی که جلوی پرسپولیس انجام داد هرچند مزد زحمات مان را نگرفتیم ولی آماده بازی هستیم که بتوانیم با یک بازی خوب و روان بتوانیم سه امتیاز بازی را بگیریم.

بروزرسانی
کلید واژه ها: فوتبالقلعه نوییصنعت نفتتیم فوتبال گل گهر سیرجانبه گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارسبازیفینالتیم فوتبالنشست خبری پیش از بازینیازمربیامیر قلعه نوییخبرگزاری فارسقلعهسیرجانفرداصنعتسرمربیگل گهر سیرجانجام تخت جمشیدگل گهرگهر سیرجانتخت جمشیدنشست خبریجوانخبرگزاریقاسم پورمربیانامتیازگزارشمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.