رییس دپارتمان داوری فوتبال دوباره قهر کرد!
فوتبال ایران

رییس دپارتمان داوری فوتبال دوباره قهر کرد!به گزارش “ورزش سه”،‌ موضوع اختلاف میان خداداد افشاریان رییس کمیته داوران و رضا سخندان رییس دپارتمان داور از چند هفته قبل وجود داشت. چندی پیش اختلافات میان افشاریان و سخندان در چیدمان داوران لیگ برتر باعث شد تا رییس دپارتمان چند روزی به حالت قهر فدراسیون را ترک کند.

در ادامه اما نشستی که میان افشاریان و سخندان برگزار شد، کارساز بود و رییس دپارتمان را به محل کارش برگرداند. 

حالا اما دوباره شنیده می‌شود سخندان به نشانه ناراحتی در محل کارش حضور پیدا نکرده است. رییس دپارتمان داوری از ابتدای هفته جاری به فدراسیون نرفته و گفته می‌شود اصلا به تهران هم سفر نکرده است.

به نظر می‌رسد اختلافات جدیدی در موضوع چیدمان داوری های لیگ برتر و لیگ دسته اول پیش آمده وهمین موضوع سبب شده تا سخندان به فدراسیون نرود.

در این خصوص گفته می‌شود سخندان در آستانه جدایی از فدراسیون هم قرار گرفته است؛ این داور بازنشسته که کارمند آموزش و پرورش است، بر اساس قوانین جدید نمی‌تواند در ادارات خصوصی مامور شود و به همین خاطر احتمالا شاهد پایان کارش در فدراسیون خواهیم بود.

همچنین گفته می‌شود هزینه های اقامت او در هتل تهران هم هزینه زیادی روی دست فدراسیون می‌گذارد و به همین دلایل او در آستانه جدایی قرار گرفته است.

باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی پیرامون کمیته داوران فدراسیون فوتبال خواهیم بود.

 
منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.