محمد ربیعی سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان درباره دیدار با پرسپولیس صحبت کرد
فوتبال ایران

محمد ربیعی سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان درباره دیدار با پرسپولیس صحبت کرد


محمد ربیعی سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت : با تیم بسیار خوب پرسپولیس چه از لحاظ کادر فنی و چه از لحاظ کیفیت بازی داریم، همیشه برای دو تیم بزرگ ایران از نظر هوادار، چه استقلال و چه پرسپولیس احترام قائل هستم.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

محمد ربیعی پیش از بازی دو تیم مس رفسنجان و پرسپولیس در هفته بیستم لیگ برتر اظهار داشت:

به دلیل همزمانی تمرین ما با کنفرانس خبری و دور بودن محل برگزاری کنفرانس، رفت و برگشت ما  حدود دو ساعت طول می‌کشید که به همین خاطر تمرین را از دست می‌دادیم. از هواداران فوتبال به دلیل اینکه نتوانستم در کنفرانس خبری در ورزشگاه شهید کاظمی حاضر شوم عذرخواهی می‌کنم ولی از راه دور عرض ارادت خودم را به همه اعلام می‌کنم.

محمد ربیعی سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان در مورد بازی فردا عنوان کرد:

با تیم بسیار خوب پرسپولیس چه از لحاظ کادر فنی و چه از لحاظ کیفیت بازی داریم. همیشه برای دو تیم بزرگ ایران از نظر هوادار، چه استقلال و چه پرسپولیس احترام قائلم. فکر می‌کنم یک چالش سخت و جذاب برای تیم و بچه‌های ما خواهد بود. امیدوارم با تمرکز بالا و ارائه راهکارهایی که برای بازی داریم، بتوانیم یک نمایش خوب، محترمانه و شرافتمندانه را شاهد باشیم و مردم از دیدن این فوتبال لذت ببرند. برای بازیکنان هر دو تیم آرزوی سلامتی دارم. امیدوارم تمام مردم عزیز کشورمان همیشه از نعمت سلامتی بهره‌مند باشند.منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.