خطیبی: مقابل نفت یک بازی سنگین داریم
فوتبال ایران

خطیبی: مقابل نفت یک بازی سنگین داریم


رسول خطیبی سرمربی تیم آلومینیوم بعد از ظهر امروز در کنفرانس خبری پیش از رویارویی با نفت مسجد سلیمان اظهار کرد: هر دو تیم شرایط شبیه به هم دارند، بازی‌های قبلی را باختند و تیم ما هم همینطور، با اینکه نتایج خوب نبوده اما شرایط فوتبالی تیم نفت مسجد سلیمان بهتر شده، از موقعی که آقای فکری آمده‌اند منسجم‌تر شده‌اند.

وی افزود: ما هم آلومینیوم هستیم و قطعا برای بازی خوب و امتیاز به مسجد سلیمان آمدیم. هم برای حریف و هم برای ما شرایط سخت است.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: فردا یک بازی سنگین داریم که امیدواریم اهدافی که در مسابقه داریم را به دست بیاوریم. تیم ما مانند همیشه مسابقه خوبش را ارائه خواهد داد و بعد از اینکه در مسابقات قبلی نتایج خوبی کسب نکردیم جلسه‌ای برای ریکاوری گذاشتیم و یک جلسه تمرینی که داشتیم سعی کردیم روی نقاط قوت و ضعف خودمان کار کنیم.

خطیبی افزود: امیدواریم فردا یک بازی خوب همراه با سه امتیاز داشته باشیم. امیدوارم که تیم نفت مسجد سلیمان با این شرایطی که دارد فکر میکنم برای این شهر سخت است، این تیم نباید در این رده جدول باشد.

وی درباره غایبان تیمش در این بازی گفت: ما دو بازیکن را در اختیار نداریم. نقی زاده به دلیل مصدومیت و مصطفی احمدی هم به دلیل چهار کارته بودن در اختیار نداریم. بقیه بازیکنان آماده هستند، امیدواریم که بقیه بازیکنان جایگزین در ترکیب شرایط خوبی داشته باشند و فردا کارایی همان بازیکنان را داشته باشند.

 



منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.