فوتبال ایران

پایان کار فوق ستاره پرتغالی؟ | آماری که نشان دهنده علت ضعف


آماری که نشان دهنده علت ضعف رونالدو در بازی های اخیر است.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری ؛ منچستر یونایتد در بازی خود در این هفته از رقابت های لیگ برتر انگلیس مقابل واتفورد به تساوی بدون گل رسید و بدین ترتیب نتوانست در این بازی خانگی هر سه امتیاز را به دست بیاورد و متوقف شد و بدین ترتیب به نظر می رسد که شیاطین سرخ کار سختی برای کسب سهمیه رقابت های لیگ قهرمانان اروپا دارند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازفوتبالی، کریستیانو رونالدو در بازی مقابل واتفورد عملکرد خوبی نداشت و فرصت سوزی هایی داشت که باعث ناراحتی هواداران منچستر یونایتد شد.

از سویی کریستیانو رونالدو روی یک صحنه به نوعی جلوی شوت برونو فرناندز ایستاد و با جایگیری اشتباه مانع از گلزنی او شد.

رونالدو به طور کلی در سال 2022 عملکرد ضعیفی داشته است و این عملکرد ضعیف می تواند یک توجیه داشته باشد؛ خستگی بیش از حد فوق ستاره پرتغالی.

آمار نشان می دهد که کریستیانو رونالدو در 15 روز اخیر، 445 دقیقه بازی کرده است که با توجه به سن رونالدو و اینکه او 37 سال دارد، دقایق زیادی به حساب می آید و کاملا مشخص است که رونالدو دچار خستگی شده است و این بازی کردن زیاد روی عملکرد او تاثیر گذار بوده است و دچار افت او شده است.

باید دید که رانگنیک چه تدبیری برای روی فرم آوردن دوباره کریستیانو رونالدو دارد.

بیشتر بخوانید:
کلید واژه ها: کریستیانو رونالدورونالدومنچستر یونایتدهواداران منچستر یونایتدعملکرد ضعیفعملکردلیگ قهرمانان اروپارقابت های لیگ برتربازییونایتدلیگ برتر انگلیسواتفوردقهرمانان اروپابرونو فرناندزمنچسترلیگ قهرمانانگزارشستارهرقابتبازی خانگیشیاطین سرخکسب سهمیهفرصت سوزینشانقهرمانانهوادارانخبرگزاریآمارلیگ برترکار سختیمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.