تاجدار: با تمام توان تلاش خواهیم کرد ذوب آهن را شکست دهیم
فوتبال ایران

تاجدار: با تمام توان تلاش خواهیم کرد ذوب آهن را شکست دهیم


مربی تیم فوتبال پدیده مشهد از خود باوری بالای بازیکنان این تیم برای ماندن در لیگ برتر خبر داد.

– ” مربی تیم فوتبال پدیده مشهد از خود باوری بالای بازیکنان این تیم برای ماندن در لیگ برتر خبر داد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایلنا، سلمان تاجدار شامگاه یکشنبه در نشست خبری پیش از بازی با ذوب آهن اظهار داشت: بازی ما مقابل ذوب آهن بازی خیلی حساسی است، به خصوص برای تیم ما زیرا حتماً باید سه امتیازهای بازی ها را برای ماندن در لیگ بگیریم.

وی افزود: ذوب آهن تیم باشخصیت و خوبی است و توانسته در این چند سال از تیم های خوب ایران باشد و این کیفیت آنها موجب می شود ما بازی بسیار سختی مقابل ذوب آهن داشته باشیم و داشتن مربیان جوان و کاربلد کار ما را سخت تر می کند.

مربی تیم فوتبال پدیده ادامه داد: ما بعد از بازی با مس رفسنجان دوباره توانستیم به وضعیت عادی خود برگردیم و بازی با نفت مسجد سلیمان را ببریم، همچنین در بازی با هوادار عملکرد خوبی داشتیم و بازی را فنی نباختیم بلکه با اشتباهات داوری این بازی را از دست دادیم.

وی تاکید کرد: بعد از بازی با هوادار نیز گفتم که فکر می کنم کوپال ناظمی از داوران خوب کشور است، اما در این بازی پنالتی دقایق ما را نگرفت و بازیکن حریف را به اشتباه در یک صحنه اخراج نکرد، اما در کل بازی با هوادار خود باوری را به تیم ما اضافه کرد که می توانیم به آینده امیدوار باشیم زیرا بازیکنان عملکرد خوبی داشتند.

تاجدار خاطر نشان کرد: بازیکنان ما با تمام غیرت خود در بازی ها حاضر می شوند و کادر فنی نیز با تمام وجود کار می کنند و کادر مدیریتی نیز تمام تلاش خود را انجام می دهند و اکثر سفرهای ما با هواپیما انجام می شود و برای ما کم نگذاشتند.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: مربی تیم فوتبال پدیدهتیم فوتبال پدیدهتیم فوتبال پدیده مشهدبازیذوب آهنتیم فوتبالپدیده مشهدنشست خبری پیش از بازیفوتبالمربیبازیکنانپدیدهلیگ برترنفت مسجد سلیمانتوانمسجد سلیمانباوریمس رفسنجاننشست خبریبرترمشهدرفسنجانیکشنبهمربیانسلیمانکیفیتگزارشایرانادامهوضعیتمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.