فوتبال ایران

مهاجم پرسپولیس دیدار با مس را از دست داد | مهاجم تیم فوتبال


مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل مصدومیت در هنگام تمرین از ناحیه سر به بیمارستان منتقل شد.

– خبرگزاری میزان – طیق اعلام رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، آخرین تمرین سرخپوشان ایران برای بازی با مس رفسنجان با حادثه برای حامد پاکدل همراه بود.

مهاجم سرخپوشان که با سه گل در سه بازی اخیر سرخپوشان عملکرد عالی از خود نشان داده بود و همین امر انگیزه های او را برای مسابقات پیش رو مضاعف ساخته بود، متاسفانه در دقایق ابتدایی تمرین امروز دچار ضربه و آسیب دیدگی از ناحیه سر شد.

وی در جریان یک صحنه وقتی تلاش داشت توپ را با ضربه سر بزند از ناحیه سر و گردن ضربه خورد که همین امر باعث شد در حالی که هوشیاری نداشت در هنگام فرود و برخورد به زمین هم با ضربه دیگری روبه رو شود.

خوشبختانه با اقدام سریع کادر پزشکی و با کمک بازیکنان و کادر فنی او بعد از لحظاتی هوشیاری خود را به دست آورد.

اقدامات برای اطمینان از شرایط تنفسی او نیز به سرعت صورت گرفت و پس از آن با اورژانس به بیمارستان اعزام شد تا ضمن مراقبت های پزشکی بیشتر، معاینات تخصصی تکمیلی نیز توسط پزشکان متخصص صورت بگیرد در این مواقع جزو پروتکل های درمانی است.

گفتنی است؛ تمرین امروز پرسپولیس”، امروز (یک شنبه) بعد از جلسه فنی و آنالیز از ساعت 16 در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد و اعضای تیم بعد از تمرین برای اردوی قبل از بازی راهی هتل شدند.

بیشتر بخوانید: گل محمدی: از 20 بازیکن مدنظرم یک نفر هم جذب نشد!/ باید امتیازات عقب افتاده را جبران کنیم
کلید واژه ها: سرخپوشانپرسپولیسمهاجم تیم فوتبال پرسپولیستیم فوتبال پرسپولیسضربهمهاجمتمرینناحیههوشیاریبازیاقدامهنگامکادر پزشکیمس رفسنجانتیم فوتبالآسیب دیدگیحامد پاکدلبیمارستانکادربازیکنانخبرگزاریکادر فنیمسابقاتابتداییاطمینانمصدومیتاقداماترفسنجانضربه سرعملکردمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.