برد بسکتبال سپیدرود در روز باخت تیم اول فوتبال شهر رشت |
فوتبال ایران

برد بسکتبال سپیدرود در روز باخت تیم اول فوتبال شهر رشت |


دور رفت از مرحله دوم رقابت های بسکتبال لیگ دسته اول کشور از روز یکشنبه در رشت آغاز شد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس از رشت، در روز اول دور رفت مسابقات لیگ دسته یک بسکتبال کشور تیم بسکتبال سپیدرود رشت موفق شد در مجموعه ورزشی شهدا رشت از سد پاسارگاد نوین مشهد بگذرد.

  در این مرحله از رقابت ها، تیم های بسکتبال سپیدرود رشت، داماشیان گیلان، پاسارگاد نوین مشهد و مهرام شهر قدس حضور دارند که در مجموعه ورزشی 6 هزار نفره شهدای رشت به مدت سه روز با هم به رقابت می پردازند.

  در بازی های انجام شده از روز اول این مسابقات، تیم های بسکتبال جوانان سپیدرود رشت و پاسارگاد نوین مشهد به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم سپیدرود در یک بازی برتر با نتیجه 58 بر 42 حریف خود را شکست داد تا این رقابت ها را با پیروزی آغاز کند.

  همچنین در دیگر بازی برگزار شده از روز اول این مسابقات، تیم های بسکتبال داماشیان گیلان و مهرام شهر قدس رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم مهرام شهر قدس با نتیجه 80 بر 68 حریفش را مغلوب کرد.

  برنامه ادامه مسابقات به شرح ذیل است:  دوشنبه 9/12 ساعت 15 – مهرام شهر قدس – سپیدرود رشت ساعت 17 – پاسارگاد نوین مشهد – داماشیان گیلان چهارشنبه 11/12 ساعت 15 – پاسارگاد نوین مشهد – مهرام شهر قدس ساعت 17 – داماشیان گیلان – سپیدرود رشت در مرحله دوم رقابت های بسکتبال جوانان کشور، 32 تیم حضور دارند که مسابقات آن ها در هفت گروه چهار تیمی و یک گروه پنج تیمی به صورت رفت و برگشت برگزار می شود که در نهایت تیم های اول و دوم هر گروه به مرحله سوم راه خواهند یافت.

  اما تیم فوتبال سپیدرود رشت در روزی که کلی از نفرات اصلی خود را به دلایل مختلف از جمله محرومیت و مصدومیت و عدم صدور کارت بازی در اختیار نداشت در زمین نامناسب ماهشهر چهره برتری از خود نشان داد اما بازهم زورش به داور نرسید تا در برابر یک پنالتی داور بر علیه خود و یک عدم اعلام پنالتی به سود سپیدرود، مسابقه را واگذار کند.

با توجه به نتایج تیم ها و دو بازی پی در پی خانگی در هفته دوم و سوم فرصت مناسبی در پیش است تا شاهد یک تیک آف از سپیدرود باشیم.

  انتهای پیام/84008
کلید واژه ها: بسکتبالسپیدرودسپیدرود رشتپاسارگادمجموعه ورزشیمسابقاتبه گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارسرقابتلیگ دسته یک بسکتباللیگ دسته اول کشورلیگ دستهدور رفتخبرگزاری فارسبازیبرگزارنوینمشهدلیگ دسته اولتیم بسکتبالمسابقات لیگتیم سپیدرودگیلانلیگ دسته یکورزشیمرحلهمرحله دومکشورشهداآغازخبرگزاریمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.