استقلال ؛ فرشاد فلاحت‌زاده : مجیدی هم مانند خیلی‌های دیگر قطعاً مربی کاملی نیست
فوتبال ایران

بازی با نساجی چالشی جدی برای استقلال است


فرشاد فلاحت زاده با بیان اینکه سبک فرهاد مجیدی خوب است و باید آن را ادامه دهد مدعی شد که بازی با نساجی چالشی جدی برای استقلال است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت که امسال هواداران جام می‌خواهند و سبکی که مجیدی در پیش گرفته خوب است و باید آن را ادامه دهند.

فرشاد فلاحت‌زاده درباره پیروزی تیم فوتبال استقلال مقابل فجرسپاسی اظهارداشت:

استقلال نسبت به بازی‌های قبل خیلی بهتر بازی کرد. فجر از لحاظ تاکتیکی در سطح لیگ یک بازی می‌کرد. استقلال در نیمه اول روی ارسال‌ها موفق بود و چند موقعیت جدی را خلق کرد. در نیمه دوم استقلال بیشتر در عمق دفاع فجر نفوذ کرد و با تغییر سیستم توانست به گل دست پیدا کند.

وی افزود:

با وجود اینکه دو بازیکن استقلال تهران با توجه به مشکلاتی که برایشان پیش آمد نتوانستند آبی ها را همراهی کنند، اما بازیکنانی که جایگزین آن‌ها شدند توانستند عملکرد خوبی را به نمایش بگذارند. مشخص بود که کادرفنی از لحاظ روحی و روانی روی بازیکنان کار کرده بودند و شرایط را طوری برنامه‌ریزی کرده بودند که حتی در نبود یزدانی و مرادمند تمرکز داشته باشند و بازی خوبی ارائه دهند. حضور روزبه چشمی در این بازی تاثیرگذار بود.

پیشکسوت آبی های پایتخت درباره عملکرد آمانوف تصریح کرد:

آمانوف بازیکن توانمندی است و در شوت زنی هم مهارت دارد و با گذشت چند بازی، بیشتر در استقلال هماهنگ می‌شود. در خط حمله باید از ارسلان مطهری بیشتر استفاده کنند. نظر کادرفنی مهم است، اما به نظر من ارسلان می‌تواند از ابتدا در ترکیب باشد و قدرت خط حمله استقلال را بالا ببرد.

فلاحت‌زاده در رابطه با سبک بازی تیم فوتبال استقلال عنوان کرد:

طی چند سال گذشته استقلال بهترین بازی‌ها را انجام داده است. امسال هواداران جام می‌خواهند و سبکی که مجیدی در پیش گرفته خوب است و باید آن را ادامه دهند. کادرفنی استقلال می‌داند که اگر امسال جام نیاورند اعتماد و اعتقاد هواداران نسبت به خودشان را از بین خواهند برد.

وی در پایان در خصوص بازی بعدی استقلال تهران مقابل نساجی در هفته بیستم لیگ برتر خاطرنشان کرد:

بازی با نساجی سخت است و می‌تواند چالش جدی برای استقلال باشد. نساجی مربی خوبی دارد و در لیگ امسال نشان داده‌اند که تیم سخت کوشی هستند و تا دقایق آخر بازی خطرناک بازی می‌کنند. ممکن است ساکت الهامی حواشی را به وجود بیاورد، اما بازیکنان نباید تحت هیچ شرایطی تمرکز خودشان را از دست بدهند. استقلال در این بازی نباید وارد حاشیه شود. استقلالی‌ها باید حواسشان باشد که اخراج نشوند، چون بازی‌های بعدی به مراتب سخت‌تر می‌شوند. استقلال روحیه پیروزی دارد و قطعاً با برنامه‌ریزی بالا می‌توانند در بازی مقابل نساجی پیروز شوند.منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.