فوتبال ایران

توضیحات یحیی گل‌محمدی درباره جذب بازیکن جدید


 یحیی گل‌محمدی درباره جذب بازیکن جدید

به گزارش خبرنگار ورزشی یکتا پرس، تیم فوتبال پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی به دنبال جذب بازیکن مورد نظر سرمربی قرمزها بود اما این امر توسط مسئولان باشگاه تا حدودی محقق نشد.

یحیی گل‌محمدی درباره لیست 20 نفره خود، گفت: من 20 بازیکن را در لیستم داشتم که حتی یک نفر از آنها هم جذب نشد. اگر یک مقدار تلاش بیشتری می‌شد، می‌توانستیم بازیکنان با کیفیت‌تری بگیریم، اما در این شرایطی که اکنون در آن هستیم، نیاز به تقویت داریم.

او ادامه داد: بازیکنانی که بیرون هستند، یا مصدوم هستند یا کیفیت خوبی ندارند و بدون تیم هستند. شاید آخرین بازی آنها شش ماه پیش بوده و این بازیکنان خیلی کمکی به باشگاه نمی‌کند. خوبی این بازیکن این است که جوان است، بازی می‌کند، به تیم ملی دعوت شده و شاید تجربه بازی در تیم‌های بزرگ را ندارد، اما باید بیاید و وضعیت او را ببینیم.

گل محمدی یادآور شد: با توجه به مصدومیت بازیکنان‌مان و شرایطی که وجود داشت، نیاز داشتیم یک بازیکن جذب کنیم و شرایط مالی باشگاه را هم باید در نظر می‌گرفتیم و به این نتیجه رسیدیم با این بازیکن قرارداد امضا کنیم.

یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس،  در واکنش به صحبت های علی پروین مبنی بر حمایت از رضا درویش و اینکه گفته بود «گل محمدی خیلی ناله می کند» با خنده گفت: چه بگویم. اطلاعی از صحبت های علی آقا ندارم. می دانم علی آقا همیشه دلسوز باشگاه بوده و هست. او اسطوره باشگاه است و همه ما به صحبت هایی که می کند توجه داریم. ایشان از بزرگان باشگاه است بدون شک.

انتهای پیام/ منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.