تداوم روزهای خوب بارسلونا با درخشش دورتموندی‌های سابق - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
فوتبال جهان

تداوم روزهای خوب بارسلونا با درخشش دورتموندی‌های سابق – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


بارسلونا در هفته بیست و ششم لالیگا مقابل اتلتیک بیلبائو به یک پیروزی باارزش رسید. به گزارش ایسنا، بارسلونا بامداد دوشنبه در چارچوب هفته بیست و ششم لالیگا به مصاف اتلتیک بیلبائو رفت که این دیدار با پیروزی ۴ بر صفر شاگردان ژژاوی به پایان رسید.

بارسلونا در این دیدار خیلی خوب ظاهر شد و با ارائه یک بازی بدون نقص، علاوه بر کسب یک پیروزی باارزش مقابل حریف سرسختی مثل بیلبائو، پس از پنج بازی بالاخره موفق به ثبت کلین‌شیت شدند.

در این دیدار ابتدا اوبامیانگ، مهاجم جدید بارسلونا از توپ برگشتی که به تیرک دروازه خورده بود استفاده کرد و در شلوغی محوطه گل نخست بارسا را در دقیقه ۳۷ به ثمر رساند.

گل دوم بارسلونا هم در دقیقه ۷۳ با شوت زیبای عثمان دمبله از زاویه بسته به ثمر رسید تا دو هم‌تیمی سابق در دورتموند که آمار فوق‌العاده‌ای در آن تیم داشتند، موفق به گل‌زنی شوند و هواداران بارسلونا را به آینده بهتر خط حمله‌شان امیدوار کنند.

بازی تا دقایق پایانی با همین نتیجه پیگیری شد تا این که لوک دی‌یونگ و ممفیس دی‌پای، دو بازیکن هلندی بارسلونا در دقایق ۹۰ و ۹۴ با پاس گل‌های عثمان‌ دمبله ضربه سوم و چهارم را به اتلتیک بیلبائو وارد کردند تا یک پیروزی دلچسب برای ژاوی و شاگردانش رقم بخورد.

 با این نتیجه بارسلونا ۴۵ امتیازی شد و با یک بازی کمتر نسبت به رئال بتیس، به یک قدمی این تیم که در رده سوم جدول رده‌بندی قرار دارد، رسید. اتلتیک بیلبائو هم با ۳۷ امتیاز در جایگاه هشتم قرار گرفت.

انتهای پیاممنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.