پاکدل به بیمارستان منتقل شد - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
فوتبال ایران

پاکدل به بیمارستان منتقل شد – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


مهاجم تیم فوتبال ‌پرسپولیس به دلیل مصدومیت به بیمارستان منتقل شد. به گزارش ایسنا و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، آخرین تمرین سرخپوشان ایران برای بازی با مس رفسنجان با حادثه برای حامد پاکدل همراه بود.

مهاجم  سرخپوشان که با سه گل در سه بازی اخیر سرخپوشان عملکرد عالی از خود نشان داده بود و همین امر انگیزه‌های او را برای مسابقات پیش رو مضاعف ساخته بود، متاسفانه در دقایق ابتدایی تمرین امروز دچار ضربه و آسیب دیدگی از ناحیه سر شد.

وی در جریان یک صحنه وقتی تلاش داشت توپ را با ضربه سر بزند از ناحیه سر و گردن ضربه خورد که همین امر باعث شد در حالی که هوشیاری نداشت در هنگام فرود و برخورد به زمین هم با ضربه دیگری روبه رو شود. خوشبختانه با اقدام سریع کادر پزشکی و با کمک بازیکنان و کادر فنی او بعد از لحظاتی هوشیاری خود را به دست آورد. اقدامات برای اطمینان از شرایط تنفسی او نیز به سرعت صورت گرفت و پس از آن با اورژانس به بیمارستان اعزام شد تا ضمن مراقبت‌های پزشکی بیشتر، معاینات تخصصی تکمیلی نیز توسط پزشکان متخصص صورت بگیرد در این مواقع جزو پروتکل‌های درمانی است.

گفتنی است؛ تمرین امروز سرخپوشان، امروز (یک‌شنبه) بعد از جلسه فنی و آنالیز از ساعت ۱۶ در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد و اعضای تیم بعد از تمرین برای اردوی قبل از بازی راهی هتل شدند.

انتهای پیاممنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.