زلاتان: تا با میلان جامی به دست نیاورم، بازنشسته نمی شوم
فوتبال جهان

زلاتان: تا با میلان جامی به دست نیاورم، بازنشسته نمی شوم


ستاره سوئدی میلان می گوید تا زمانی که با تیم تحت هدایت استفانو پیولی جامی به دست نیاورد، قصدی برای آویختن کفش هایش ندارد.

– ، زلاتان ابراهیموویج که با وجود 40 سالگی نشانه ای از تمایلش برای بازنشستگی دیده نمی شود، می گوید تا زمانی که به میلان برای کسب جام کمک نکند، حاضر نیست کفش هایش را بیاویزد.

این ستاره سوئدی که در سال 2020 از لس آنجلس گلکسی جدا و به میلان بازگشت، آخرین جامی که به دست آورده، قهرمانی در لیگ اروپا با منچستریونایتد در فصل 17-2016 بوده است.

ابراهیموویچ که به دلیل مشکل مکرر تاندون آشیل هنوز در سال 2022 نتوانسته برای روسونری بازی کند، در مراسم رونمایی از کتاب جدیدش، در خصوص آینده حرفه ای اش گفت: آینده من فوتبال است، دنیای من فوتبال است.

از اینکه در حال حاضر نمی توانم بازی کنم ناراحتم، این واقعاً مرا آزار می دهد، به خصوص وقتی که می بینم تیم خوب کار می کند.

وی افزود: می خواهم آنجا باشم و به تیم کمک کنم،.

از زمانی که به میلان آمده ام کارهای بزرگی انجام داده ایم و اکنون فقط یک عنصر را کم داریم و آن یک جام قهرمانی است.

ما برای رسیدن به این هدف می جنگیم، تا زمانی هم که با این تیم میلان جامی به دست نیاورم، بازنشسته نمی شوم.

میلان این فصل هنوز شانس کسب دو جام را دارد که یکی سری A ایتالیاست که رقابت نزدیکی با اینتر و ناپولی برای فتح اسکودتو دارد و دیگر جام حذفی ایتالیا است، جایی که باید در مرحله نیمه نهایی با اینتر مصاف کند.

زلاتان در دوره اول حضورش در میلان که بین سال های 2010 تا 2012 بود با به ثمر رساندن 56 گل در 85 بازی به روسونری برای کسب یک قهرمانی در سری A و یک قهرمانی در سوپرجام ایتالیا کمک کرد.

ایبرا که قرارداد فعلی اش با میلان در پایان فصل جاری منقضی می شود، این فصل در 19 بازی، آمار هشت گل زده و دو پاس گل را از خود برجای گذاشته است.

ساکی: میلان بهترین تیم ایتالیا نیست اما می تواند فاتح اسکودتو شود
کلید واژه ها: میلانمراسم رونمایی از کتابقهرمانی در لیگ اروپارونمایی از کتابمنچستریونایتدلس آنجلس گلکسیاستفانو پیولیمراسم رونماییزلاتانفوتبالتاندون آشیلستارهآیندهزمانیبازنشستگیلیگ اروپابازیبازنشستهلس آنجلسقهرمانیروسونریرونمایی40 سالگیتاندونسال 2020اروپاپیولینشانهمراسمگلکسیمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.