فوتبال ایران

مشکل بزرگ فرهاد مجیدی روی اعصاب پیشکسوت استقلال | پیشکسوت


پیشکسوت استقلال نسبت به مساله پیش آمده برای سیاوش یزدانی و مرادمند موضع گیری کرد.

– مساله سرباز شدن سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند یکی از موضوعات داغ فوتبال ایران بوده است.

در این خصوص افراد مختلفی به اظهارنظر پرداختند.

پیشکسوتان استقلال نیز حالا نسبت به این موضوع ناراحتند.

محمد نوازی، پیشکسوت استقلال در این خصوص گفته است: مطمئنا در ادامه، کار استقلال در نبود دو مدافع میانی خود سخت می شود اما باز جای شکرش باقی است که عارف غلامی برگشت تا یک مقدار فکر و ذکر کادرفنی و هواداران که از بابت جدایی یزدانی و مرادمند خراب شده بود دوباره راحت شود اما هنوز ناهماهنگی هایی وجود دارد که می توان با تلاش و زحمت بیشتر آنها را رفع کرد.

او ادامه داد: در هر صورت این مشکل برای فوتبالیست ها وجود دارد اما مقصر اصلی مسئولانی هستند که مجوز می دهند و با رابطه و لابی تخلف اصلی را مرتکب شده و باعث می شوند تا کارت بازی بازیکنان صادر شود.

کسانی که با لابی این کارها را انجام می دهند مقصر هستند نه بازیکنان اما چطور شده که وسط فصل همه یادشان افتاده که چه کسی سرباز است و چه کسی نیست؟پیشکسوت استقلال همچنین گفت: این لابی بازی ها کار را خراب کرده و متاسفانه حضور آبی و قرمز در برخی نهادها و مرزبندی رنگی در بین مسئولان و آنهایی که سمت های مهمی دارند کار را خراب کرده است.

نوازی در پایان افزود: مگر می شود اول فصل مجوز چند ماهه بدهند؟ ما در تیم امیدهای استقلال هم به واسطه مجوز تحصیلی تا پایان فصل کارت بازیکنان را می گرفتیم و این طور نبود که وسط فصل کسی مشمول بشود.

حتی سال گذشته حسین مهربان که در اواسط فصل سرباز می شد مجوز خود را برای فصل بعد گرفت و تا آخر فصل در مشهد ما را همراهی کرد.

مگر می شود مجوز یکی، دوماهه داد و بازیکن وسط فصل در زمانی که امکان جا به جایی ندارد مشمول شود؟ این کار قشنگ نیست که در وسط فصل بخواهند بازیکنان استقلال را جدا کنند.

کلید واژه ها: پیشکسوت استقلالاستقلالپیشکسوتسیاوش یزدانیمرادمندیزدانیپیشکسوتان استقلالمحمدحسین مرادمندفوتبالفوتبالیست هافوتبال ایرانمدافع میانیفرهاد مجیدیموضوعادامهسیاوشعارف غلامیپیشکسوتانفوتبالیستموضع گیریهوادارانمحمدمشکلکادرفنییکی ازغلامیمجیدیجداییفرهاداعصابمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.