مورینیو از داخل اتوبوس بازی تیمش را دید - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
فوتبال جهان

مورینیو از داخل اتوبوس بازی تیمش را دید – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


ژوزه مورینیو ظاهراً پیروزی ۱ بر صفر رم مقابل اسپزیا را از اتوبوس تیم تماشا کرد. به گزارش ایسنا و به نقل از فوتبال ایتالیا، در چارچوب مسابقات هفته بیست و هفتم سری آ، تیم فوتبال رم میهمان اسپتزیا بود و در پایان با یک گل به پیروزی رسید. تامی آبراهام در دقیقه ۹۰ برای تیمش گلزنی کرد. با این نتیجه رم ۴۴ امتیازی شد و در رده ششم ایستاد. اسپتزیا هم با ۲۶ امتیاز در رده شانزدهم باقی ماند.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایتالیا ژوزه مورینیو سرمربی آ اس رم را دو بازی محروم و ۲۰ هزار یورو جریمه کرد. در وقت‌های اضافه دیدار رم و هلاس ورنا مورینیو به دلیل عصبانیت ضربه محکمی به توپ زد و در ادامه با دستان خود به داور مسابقه تلفن را نشان داد تا اخراج شود.

مورینیو بعد از این دیدار عکس هایی را در استوری اینستاگرام خود منتشر کرد که نشان داد او از داخل اتوبوس تیمش ، بازیرم و اسپتزیا را تما شا کرده است.

البته مورینیو قبلا یک بار در سبد لباس پنهان شده بود و توانست در رختکن تیمش حضور داشته باشد. در سال ۲۰۰۵ چلسی باید در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف بایرن مونیخ می‌رفت. مورینیو به دلیل محرومیت نمی‌توانست در نیمکت حضور داشته باشد. به همین خاطر پیش از بازی به رختکن رفت تا با بازیکنانش صحبت کند. مورینیو که توانایی انجام هر کاری را دارد، بالاترین ارگان فوتبال اروپا را فریب داد و برای این که فرارش نتیجه‌ دهد و بتواند حقه‌اش را به سرانجام برساند، جان خود را به خطر انداخت و در سبد لباس پنهان شده بود تا مسئولان یوفا او را نبینند.

انتهای پیاممنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.