ژاوی چه بازیکنی را «اینیستای جدید» بارسلونا دانست؟ - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
فوتبال جهان

ژاوی چه بازیکنی را «اینیستای جدید» بارسلونا دانست؟ – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته بارسلونا در ادامه درخشش‌های خود مقابل بیلبائو جشنواره‌ای از گل به راه انداخت و توانست به برد فوق العاده ۴ بر صفر دست یابد.

در این بازی، پدری نمایشی درخشان از خود نشان داد و باعث شد تا سرمربی بارسلونا به تمجید از او بپردازد.

ژاوی گفت: او خیلی خوب بازی را می‌فهمد. می‌داند که چگونه باید بین خطوط حرکت کند. می‌داند چگونه باید جای خود را در مسابقه عوض کند. این بازیکن خیلی زیاد شبیه به اینیستا است و مرا یاد او می‌اندازد. پدری شگفت انگیز است و من استعدادی به مانندش مدت‌هاست ندیده‌ام.

ژاوی و اینیستا سال‌ها به قلب مرکزی بارسلونا نام گرفتند و توانستند یکی از بهترین زوج‌های میانی تاریخ فوتبال را تشکیل دهند. اینیستا با بارسلونا به ۳۰ جام رسید و توانست به عنصر بزرگ عصر طلایی آبی‌اناری‌ها نام گیرد.

سرمربی بارسلونا در ادامه به تمجید از دمبله پرداخت که در این مسابقه یک گل زد و ۲ پاس گل داد. ژاوی در خصوص این مسابقه گفت: من از تیم انتظار چنین بازی را داشتم. بازیکنان بهتر و بهتر می‌شوند و بسیار خوب تمرین می‌کنند. یادمان نرود که حریف تیم بسیاری قدرتمندی بود و ما یک بازی تماشایی نشان دادیم. به خاطر چنین نمایشی خیلی خوشحال هستیم.

ژاوی ادامه داد: در پنجره نقل و انتقالات بازیکنان خوبی به ما اضافه شدند. ما اوبامیانگ و تراوره را داریم و دمبله نیز به تیم بازگشته است. ممفیس نیز پس از مدت‌ها مصدومیت دیشب به ترکیب بازگشت و برای ما گلزنی کرد. لوک نیز به ترکیب اضافه شد و برای ما گلزنی کرد. این اتفاق برای بارسلونا بسیار خوشایند خواهد بود.

وی در انتها اظهار داشت: ما در حال بالا رفتن هستیم. هنوز در رتبه چهارم قرار داریم ولی به زودی به رتبه سوم خواهیم رسید. هفته آرامی در پیش خواهیم داشت تا خودمان را برای مسابقه با الچه آماده سازیم.

انتهای پیام/منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.