استقلال از حالا در اندیشه جذب مدافع؛ پدیده نساجی زیر ذره بین آبی پوشان
فوتبال ایران

استقلال از حالا در اندیشه جذب مدافع؛ پدیده نساجی زیر ذره بین آبی پوشان


استقلال در پایان فصل نیازمند جذب مدافعانی با کیفیت خواهد بود که پدیده تیم فوتبال نساجی زیر ذره بین آبی پوشان قرار دارد.

– استقلال از حالا در اندیشه جذب مدافع؛ پدیده نساجی زیر ذره بین آبی پوشان ” استقلال در پایان فصل نیازمند جذب مدافعانی با کیفیت خواهد بود که پدیده تیم فوتبال نساجی زیر ذره بین آبی پوشان قرار دارد.

خبرگزاری میزان – تیم فوتبال استقلال” در این روز ها با حواشی زیادی پیرامون بحث خدمت سربازی دو مدافع میانی خود دست و پنجه نرم می کند.

سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند در حال حاضر و طبق آخرین اخبار سرباز محسوب می شوند و باید ادامه فوتبال خود را در تیم های نظامی، چون فجرسپاسی یا ملوان بندر انزلی پیگیری کنند.

این دو بازیکن چه امروز و چه در پایان فصل باید به مدت دو فصل از جمع آبی پوشان جدا شوند و اینجاست که لزوم جذب حداقل دو مدافع خوب برای تیم فوتبال استقلال و فرهاد مجیدی پدیدار می شود.

در روز های اخیر نام های متعددی به عنوان گزینه های مدنظر مجیدی برای تقویت خط دفاعی تیمش به گوش خورده و تا پایان فصل قطعاً این گمانه زنی ها بیشتر هم خواهند شد.

یکی از نخستین بازیکنانی که با نظر مجیدی جذب ترکیب استقلال شد یک مدافع بلغارستانی بود.

نیکولای بودوروف 33 ساله بهمن 1398 آبی پوش شد، اما پس از تنها 3 مسابقه و بعد از شیوع ویروس کرونا در ایران به کشورش برگشت و هیچگاه مجددا پیراهن استقلال را بر تن نکرد و خریدی بی فایده و شکست خورده در خط دفاع آبی پوشان به شمار آمد.

پس از تجربه ناکام مدافع بلغارستانی، مجیدی در این فصل که برای نخستین بار فرصت داشت از ابتدای فصل ترکیب استقلال را با سلیقه خود کامل کند، ترجیح داد در خط دفاع به سراغ یک مدافع مستعد ایرانی برود و عارف آقاسی را از فولاد جذب کرد.

آقاسی در نیم فصل حضور خود در استقلال عملکرد قابل قبولی داشت و به تیم ملی هم فراخوانده شد، اما به دلیل مشکلات خانوادگی مجدداً در نیم فصل به فولاد برگشت.

تیم فوتبال استقلال امروز در ورزشگاه امام رضا مشهد مهمان نساجی مازندران خواهد بود.

در قلب خط دفاعی نساجی مدافعی جوان و آینده دار به نام امیرمهدی جانملکی توپ می زند که در دو فصل اخیر در بیشتر بازی های این تیم به میدان رفته و عملکرد خوبی از خود بر جای گذاشته است.

این مدافع 23 ساله نوه مرحوم عزت جانملکی مدافع تیم تاج در دهه 50 است که به واسطه بازی های درخشان خود در ترکیب این تیم به سیم خاردار مشهور بود.

با توجه به رویکرد فرهاد مجیدی به جذب مدافعان با استعداد ایرانی این بازیکن می تواند یکی از گزینه های تقویت خط دفاع آبی پوشان باشد و امروز از سوی کادر فنی استقلال زیر نظر خواهد بود.

بیشتر بخوانید: واکنش معاون اجتماعی سازمان نظام وظیفه به امتناع یزدانی و مرادمند از حضور در پادگان
کلید واژه ها: زیر ذره بیناستقلالمدافعتیم فوتبالذره بینپوشانفوتبالپدیدهنساجیمحمدحسین مرادمندملوان بندر انزلیپایاننیازمنداندیشهسیاوش یزدانیمدافع میانیخدمت سربازیکیفیتسربازبندر انزلیقرارشوندفجرسپاسیخبرگزاریمرادمندبازیکنیزدانیسربازیپیگیریحواشیمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.