ادعای باورنکردنی نامزد رونالدو درباره ثروت شش رقمی اش! |
فوتبال جهان

ادعای باورنکردنی نامزد رونالدو درباره ثروت شش رقمی اش! |


جورجینا رودریگس نامزد کریستیانو رونالدو اصرار دارد که زیر سایه ثروت این فوق ستاره پرتغالی فوتبال زندگی نمی کند و میلیون ها پوند در بانک دارد.

– ادعای باورنکردنی نامزد رونالدو درباره ثروت شش رقمی اش! ” جورجینا رودریگس نامزد کریستیانو رونالدو اصرار دارد که زیر سایه ثروت این فوق ستاره پرتغالی فوتبال زندگی نمی کند و میلیون ها پوند در بانک دارد.

جورجینا رودریگس اعتراف کرده است که نامزد کریستیانو رونالدو بودن مزایای زیادی دارد، اما اصرار دارد که هرچه دارد را خودش به دست آورده است.

او همچنین اعتراف کرد که میلیون ها دلار در بانک دارد و در مصاحبه ای که اخیراً با مجله فوربس انجام داده گفت: من به نحوه مدیریت حرفه ام افتخار می کنم.

نامزد فوق ستاره فوتبال در مستند نتفلیکس من جورجینا هستم و زندگی اش قبل و بعد از آشنایی با کریستیانو رونالدو گفت: واقعیت همین است که در سال های اخیر زندگی من خیلی خوب پیش رفته است، اما من هم خیلی کار کردم و می دانم چطور از زمان و رسانه های اجتماعی ام استفاده کنم.

شریک رونالدو این مدل و اینفلوئنسر که در حال حاضر 35٫6 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد اضافه کرد: گاهی اوقات من را به شکلی تحقیرآمیز شریک رونالدو صدا می زنند، اما از این موضوع اذیت نمی شوم.

من خیلی خوشحالم که شریک رونالدو هستم، عاشق او هستم و احساس خوشبختی میی کنم.

به خوبی می دانم که نامزد او بودن فرصت های زیادی به من می دهد، اما برای آنچه که در بانک دارم خیلی کار کردم و زحمت کشیدم.

به کارم افتخار می کنم و از اینکه چطور حرفه ام را مدیریت می کنم و به تعادل در زندگی شخصی، کارم و خانواده ام رسیده ام خوشحالم.

حساب میلیون دلاریجورجینا همچنین فاش کرد که ثروتی شش رقمی پس انداز کرده و ادامه داد: ترجیح می دهم در مورد اینکه چند میلیون در حساب بانکی ام دارم صحبت نکنم.

او همچنین از مادر ترزا، مارتین لوتر کینگ و مارتا اورتگا، دختر میلیاردر غول خرده فروشی اسپانیایی ایندیتکس که فروشگاه اصلی آن زارا است، به عنوان الهام بخش های خود در زندگی نام برد.

مارتای 37 ساله در تاریخ اول آوریل رییس این کمپانی خواهد شد.

جورجینا در مورد خودش که بسیار اهل تلاش و پشتکار است و به کم قانع نیست توضیح داد: سعی می کنم ارزش تلاش، پشتکار و کار را به فرزندانم یاد بدهم.

او با نشان دادن اینکه از انتقاد بدش نمی آید، در مورد انتقاد هایی که از مستند نتفلیکسش شده گفت: درک می کنم که قرار نیست همه دوستش داشته باشند، اما من هم همه را دوست ندارم.

جورجینا که یک پسر و یک دختر باردار است، آخرین عکسش بر روی جلد مجله را در اینستاگرامش پست کرد و نوشت: جورجینا.

آنچه که این زن با 40 میلیون دنبال کننده نشان می دهد و پنهان می کند.

این اولین مصاحبه جورجینا بعد از انتشار مستند من جورجینا هستم بود.

این مستند در بسیاری از کشور های جهان پخش شد و در بین 10 برنامه برتر نتفلیکس قرار گرفت.

کلید واژه ها: کریستیانو رونالدوجورجینا رودریگسرونالدونامزدمیلیون هاباورنکردنیمیلیونفوتبالثروتزندگیستارهپرتغالیاعترافبانکستاره فوتبالمجله فوربسپوندقبل و بعدسایهنتفلیکسواقعیتمصاحبهافتخارآشناییمدیریتفوربسآوردهمستندحرفهدلارمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.