فوتبال ایران

نگرانی بزرگ یحیی گل محمدی برای دیدار حساس | بیشترین پنالتی


بیشترین پنالتی ها در فصل جاری لیگ برتر به سود مس رفسنجان گرفته شده و این تیم گل های حساسی از روی آن به ثمر رسانده است.

– ” در بین گلزنان برتر لیگ فوتبال ایران، گادوین منشا 11 گل زده که 7 گل آن پنالتی بوده، یامگا 8 گل زده که چهار گل از روی نقطه پنالتی بوده، لوسیانو هم 7 گل زده که 4 گل پنالتی بوده است.

این 3 نفر، تنها 4 گل بدون پنالتی زده اند و از این حیث پایین تر از کریم اسلامی (6 گل)، شهریار مغانلو و مهدی عبدی (5 گل) قرار دارند که در جریان بازی این تعداد گل را به ثمر رسانده اند.

با این همه، همین تعداد پنالتی های زیاد مس رفسنجان، در آستانه دیدار این تیم برابر پرسپولیس باعث نگرانی یحیی گل محمدی و پرسپولیسی ها شده است.

در همین راستا شنیدیم سرمربی پرسپولیس در تمرینات اخیر تیمش به مدافعان و هافبک های تدافعی خود هشدار داده است به شدت مراقب باشند و در محوطه جریمه به قول فوتبالی پا نینداخته و خطا نکنند.

سریال پنالتی های فصل جاری مس رفسنجان باعث شده است کادرفنی پرسپولیس نه تنها به مدافعان و هافبک های دفاعی خود تذکرات لازم را بدهد بلکه گادوین منشا نیز آنالیز شده است.

بهترین پنالتی زن مس رفسنجان و لیگ برتر 7 گل زیبا از روی نقطه پنالتی زده و نشان داده است در این زمینه تخصص لازم را دارد.

کلید واژه ها: پنالتیپرسپولیسیحیی گل محمدیمس رفسنجانگل محمدیسرمربی پرسپولیسرفسنجانشهریار مغانلونگرانیفوتبالپرسپولیسی هاکریم اسلامیگلزنان برترگادوین منشاتعداددیدارمحمدیمهدی عبدیبرترحساسیحییتعداد گللیگ برترلوسیانوبیشترینتمریناتشهریارسرمربیاسلامیآستانهمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.