خروج لژیونر ایرانی از کشور اوکراین | لژیونر ایرانی شاغل
فوتبال ایران

خروج لژیونر ایرانی از کشور اوکراین | لژیونر ایرانی شاغل


لژیونر ایرانی شاغل در تیم زوریا لوهانسک اوکراین بامداد امروز وارد مجارستان شد.

– با شدت گرفتن جنگ بین کشورهای روسیه و اوکراین، علاوه بر ناراحتی های مردم کشورمان از خشونت های رخ داده در کشور اوکراین، یکی از بزرگ ترین دغدغه ها، وضعیت اتباع ایرانی در این کشور است.

شهاب زاهدی، فوتبالیست ایرانی تیم زوریا هم از روز اول این جنگ در کانون توجهات بود و بیشتر فوتبال دوستان ایرانی پیگیر وضعیت او بودند.

شهاب که در آخرین اردوی تیم ملی هم حاضر بود و برابر عراق و امارات روی نیمکت نشسته بود، در مکالمه ای با خبرنگار ورزش سه، خبر از پایدار شدن شرایطش داد و گفت:” تقریبا از دیروز ظهر در مسیر مجارستان بودم و تقریبا ساعتی پیش( نیمه شب) به مجارستان رسیدم و مرز را رد کردم.

خدا را شکر اینجا همه چیز امن است، فقط خیلی احساس خستگی دارم چون در تمام این مسیر نخوابیدم و درگیر هیجانات و بدو بدو بودم ولی خدا را شکر الان شرایط خوب است.

” زاهدی که زیرنظر کادر فنی تیم ملی هم هست احتمالا برای بالا نگه داشتن آمادگی به ایران خواهد آمد تا در پک به تمرین بپردازد.

بیشتر بخوانید:
کلید واژه ها: ایرانیاوکراینلژیونر ایرانیمجارستانکشورفوتبالیست ایرانیزوریا لوهانسکاردوی تیم ملیلژیونرفوتبالاتباع ایرانیشهاب زاهدی،زوریاوضعیتفوتبالیستبزرگ ترینمسیرشهابهیجاناتکشورمانخبرنگارلوهانسکناراحتیتیم ملیاماراتمکالمهدوستانپایداریکی ازدرگیرمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.