ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل مس رفسنجان؛ رونمایی از سورپرایز یحیی
فوتبال ایران

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل مس رفسنجان؛ رونمایی از سورپرایز یحیی


سرمربی پرسپولیس از یک چهره جدید در دیدار امروز تیمش رونمایی می کند.

– ” سرمربی پرسپولیس از یک چهره جدید در دیدار امروز تیمش رونمایی می کند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار ورزشی ایلنا، تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز و تا ساعاتی دیگر باید در ورزشگاه آزادی به مصاف مس رفسنجان برود و دیدار هفته بیستم خودش را از ساعت 19 برابر این تیم برگزار کند.

سرخپوشان در شرایطی به مصاف حریف خود می روند که مهاجم گلزن این روزهای خود را به دلیل مشکلی که روز گذشته در جریان تمرینات برایش پیش آمد در اختیار ندارند.

حامد پاکدل در بیمارستان بستری شده است و طی ساعات آینده طبق گفته کادرپزشکی مرخص خواهد شد.

در دروازه پرسپولیس در این دیدار یک تغییر محتمل داریم.

نمایش نه چندان مطمئن حامد لک درون دروازه باعث شده گل محمدی به فکر استفاده از گزینه دیگر خود یعنی احمد گوهری در بازی امروز بیافتد و اگر این اتفاق رخ دهد وی اولین حضورش در ترکیب اصلی سرخپوشان را تجربه خواهد کرد.

در خط دفاع سیدجلال حسینی و وحدت هانانوف که زوج خوبی در دیدار قبلی تشکیل داده بودند بار دیگر به میدان خواهند رفت و سعید آقایی و رامین رضاییان دو مدافع چپ و راست سرخپوشان در این بازی هستند.

میلاد سرلک و کمال کامیابی نیا طبق معمول زوج هافبک دفاعی پرسپولیس را در این بازی ایفا می کنند و دو هافبک هجومی متمایل به کناره ها هم احسان پهلوان و مهدی ترابی خواهند بود.

وحید امیری طبق معمول نقش مهاجم سایه را ایفا می کند ولی در نوک حمله در نبود پاکدل که امروز در فهرست نیست یحیی گزینه ای جز عبدی در اختیار ندارد و از این مهاجم جوان استفاده خواهد کرد.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل مس رفسنجان احمد گوهری، سیدجلال حسینی، وحدت هانانوف، سعید آقایی، رامین رضاییان، کمال کامیابی نیا، میلاد سرلک، احسان پهلوان، مهدی ترابی، وحید امیری و مهدی عبدی
کلید واژه ها: پرسپولیسسرمربی پرسپولیسرونماییدیدارامروزمس رفسنجانتیم فوتبال پرسپولیسرفسنجانورزشگاه آزادیخبرنگار ورزشیسرمربیدروازههفته بیستماحمد گوهریتیم فوتبالحامد پاکدلبیمارستانسورپرایزسرخپوشانچهرهدیگرجدیدگل محمدیخبرنگارتمریناتورزشگاهاستفادهحامد لکبرگزارفوتبالمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.