مورینیو پشت درهای ورزشگاه بازی رُم را تماشا کرد + عکس | سرمربی
دسته‌بندی نشده

مورینیو پشت درهای ورزشگاه بازی رُم را تماشا کرد + عکس | سرمربی


سرمربی تیم فوتبال رُم شاگردانش را تا ورزشگاه خانگی تیم اسپتزیا همراهی کرد اما برای تماشای بازی آنها وارد ورزشگاه نشد.

– خبرگزاری تسنیم”، ژوزه مورینیو سرمربی تیم فوتبال رم شب گذشته (یکشنبه) بعد از چند هفته ناکامی در کسب نتیجه نفس راحتی کشید.

تیم او در دقیقه نهم وقت های تلف شده نیمه دوم بازی خارج از خانه برابر اسپتزیا در هفته بیست و هفتم سری A گلی به ثمر رساند که سبب شد بازی را با نتیجه یک بر صفر ببرد.

مورینیو به خاطر توهین به داور بازی قبلی تیمش برابر جنوا و محرومیت دو جلسه ای ناشی از آن نمی توانست روی نیمکت جالوروسی بنشیند اما دوربین های تلویزیونی هر چه گشتند، نتوانستند او را روی سکوهای ورزشگاه آلبرتو پیکو هم پیدا کنند.

به نظر می رسید که آقای خاص قید همراهی تیمش را در این بازی زده است.

در همان حال برخی دیگر از کاربران فضای مجازی هم از احتمال تکرار ماجرای مخفی شدن سرمربی پرتغالی برای ورود پنهانی به رختکن و خروج سبد لباس های بازیکنان (اتفاقی که در مصاف چلسی و بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا در سال 2005 رخ داد) خبر داده بودند.

مورینیو اما در پایان بازی با گذاشتن یک عکس از خودش در اینستاگرام خیال هواداران رم را راحت کرد و گفت که هنگام برگزار بازی کجا بوده است.

در عکسی که مورینیو از خودش در اینستاگرام منتشر کرده، او در کنار هموطنش و مدیرورزشی باشگاه تیاگو پینتو در داخل اتوبوس تیم فوتبال رم در حال تماشای بازی از یک لپ تاپ دیده می شود.

به نظر می رسد که آقای خاص ترجیح داده که بازی را از پشت درهای ورزشگاه تماشا کند تا بتواند با خیال راحت با دستیارانش تماس تلفنی برقرار کند و دستورات لازم را به آنها بدهد.

کلید واژه ها: ورزشگاهبازیمورینیودوربین های تلویزیونیتیم فوتبالاسپتزیاورزشگاه خانگیتیم فوتبال رمهمراهیسرمربیفوتبالژوزه مورینیوبرابرتماشافضای مجازیتلویزیونیجالوروسیهفتهخبرگزاریآقای خاصمحرومیتکاربراناحتمالدوربینخانگیتوهینگذشتهنیمکتتکرارمجازیمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.