رقابت باورنکردنی بر سر اسکودتو - پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران
دسته‌بندی نشده

رقابت باورنکردنی بر سر اسکودتو – پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران


 یک نبرد فوق‌العاده هیجان‌انگیز برای کسب عنوان قهرمانی در ایتالیا، این فصل، به وجود آمده است.

طرفداری| به گزارش فوتبال ایتالیا رقابت بر سر کسب اسکودتو در حال حاضر رقابتی گسترده است، زیرا میلان و ناپولی هردو ۵۷ امتیاز دارند، اینتر یک بازی عقب افتاده دارد و یوونتوس و آتالانتا هم به صورت قطعی از این رقابت خارج نشده اند، چرا که هفته‌ی آینده ناپولی با میلان روبرو خواهد شد. آن مسابقاتی که به دلیل شیوع کرونا به تعویق افتاده‌اند، ابهام بیشتری در مورد جایگاه اصلی تیمها ایجاد کرده است.

ناپولی و میلان اکنون با ۵۷ امتیاز صدرنشینان لیگ هستند و پارتنوپی ها با تفاضل گل بهتر در رتبه اول قرار گرفتند، اگرچه در پایان لیگ اگر دو باشگاه امتیازات برابر داشته باشند، این بازی رودررو است که رتبه آن دو تیم را در پایان لیگ تعیین می کند.

اینتر تنها دو امتیاز با صدر فاصله دارد، اما روی کاغذ می تواند به تنهایی صدرنشین شود، زیرا آنها یک بازی عقب افتاده مقابل بولونیا دارند.

یوونتوس نیز به طور کامل از رقابت اسکودتو خارج نشده است، زیرا آنها اکنون تنها ۷ امتیاز با صدرنشینان سری آ فاصله دارند. و به دلیل اینکه هفته‌ی آینده، میلان و ناپولی باهم بازی دارند ممکن است این فاصله حتی کمتر هم شود. حتی آتالانتا نیز نباید به طور کامل از این رقابت حذف شود، زیرا آنها با دو بازی کمتر ۴۴ امتیاز دارند. رتبه  نام تیم  تعداد بازی برد مساوی باخت امتیاز ۱ ناپولی ۲۷ ۱۷ ۶ ۴ ۵۷ ۲ میلان ۲۷ ۱۷ ۶ ۴ ۵۷ ۳ اینتر ۲۶ ۱۶ ۷ ۳ ۵۵ ۴ یوونتوس ۲۷ ۱۴ ۸ ۵ ۵۰ ۵ آتالانتا ۲۵ ۱۲ ۸ ۵ ۴۴

 منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.