دسته‌بندی نشده

درخواست عربستان برای بازی دوستانه با ایران! | بلاروس برای


بلاروس برای برگزاری بازی دوستانه درخواست داده بود که چون ما دیر جواب داد، لغو شد.

درخواست هایی به عراق و امارات دادیم.

البته عربستان هم درخواست داده بود که با تیم ملی امید ایران بازی کند – شاگردان مهدوی کیا در تلاش برای برگزاری دیدار دوستانه ای در نوروز 1401 با یکی از تیم های عراق، امارات یا عربستان هستند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازتابناک ورزشی، محمد محمدی، درباره آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال ایران بعد از امضای قرارداد مهدی مهدوی کیا و دستیارانش اظهار کرد: روز 26 اسفند حدود 25 بازیکن تست می دهند و به مدت 3 روز در تمرینات شرکت خواهند کرد.

روز 29 اسفند اردو به پایان می رسد و تا یکم فروردین تعطیل است اما از روز دوم فروردین تعدادی از بازیکنان حاضر در اردوی نخست و تعدادی بازیکن جدید به اردوی ایران ملحق خواهند شد.

مدیر تیم ملی امید درباره شرایط برگزاری بازی دوستانه در پنجره بازی های ملی اظهار کرد: در حال تلاش برای فراهم کردن شرایط هستیم.

پیش از این بلاروس برای برگزاری بازی دوستانه درخواست داده بود که چون ما دیر جواب داد، لغو شد.

درخواست هایی به عراق و امارات دادیم.

البته عربستان هم درخواست داده بود که با تیم ملی امید ایران بازی کند.

باید ببینیم در چه تاریخی جواب پیشنهاد ما را می دهند.

اولویت ما تیم ملی عراق است که یک بازی دوستانه در تهران، کیش یا امارات برگزار کنیم.

او با اشاره به حضور یکی از دستیاران مهدوی کیا از هفته آینده در تهران گفت: آقای شدیدی پور، مربی تیم ملی از هفته بعد وارد تهران می شود.

به جز ایشان آقای جان، به عنوان مربی به همراه آقای مهدوی کیا به ایران می آیند.

فعلا با توجه به دغدغه هایی که وجود داشت، فقط تمرین دهنده و دستیار اول مهدوی کیا در تیم ملی حضور دارد و سایر نیروها از میان مربیان ایرانی انتخاب خواهند شد و در نهایت برای مقدماتی المپیک کادرفنی تیم ملی تشویق خواهد شد.

سرپرست تیم ملی فوتبال ایران درباره اینکه آیا در این مدت زمان گفت و گویی هم با میرشاد ماجدی، سرپرست جدید این فدراسیون داشته است یا خیر گفت: به صورت تلفنی صحبت کردیم اما مسائل مربوط به تیم ملی را آقای کامرانی فر و کسرایی پیگیری می کنند و جلو می بریم.

آقای ماجدی به علت شرایط کنونی فدراسیون، دغدغه های مختلفی دارند.

محمدی درباره امضای قرارداد مهدوی کیا و دستیارانش گفت: قراردادها ایرادهای کوچکی داشت که اصلاح شد و خدا را شکر این مساله حل شده است.

آقای مهدوی کیا هم تا 26 اسفند به ایران می آیند.

مدیر تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به برگزاری جلسه ای در کمیته ملی المپیک گفت: روز گذشته جلسه ای در کمیته ملی المپیک به منظور اعزام تیم ملی امید به بازی های آسیایی هانگژو چین برگزار شد.

این جلسه با حضور آقای پیمان فخری و مسئولان کمیته جوانان برگزار شد.

ما تعدادی از بازیکنان را به عنوان فهرست اولیه معرفی کرده و به این کمیته اعلام کردیم اما در نهایت فقط می توانیم 23 بازیکن را با خودمان به این مسابقات ببریم.

کلید واژه ها: بازی دوستانهبازیدرخواستدوستانهتیم ملی امیدبرگزاریعربستانایرانتیم ملیتیم ملی فوتبال ایرانبازیکنمهدوی کیاتیم ملی امید ایرانفروردینمهدی مهدوی کیاتیم ملی فوتبالامضای قرارداددیدار دوستانهاردواماراتفوتبال ایرانمدیر تیم ملیآخرین وضعیتمهدویاسفندمهدی مهدویامیدتلاشعراقدادهمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.