قدیمی ترین تیم گیلان صاحب کمپ اختصاصی می شود | با پیگیری
دسته‌بندی نشده

قدیمی ترین تیم گیلان صاحب کمپ اختصاصی می شود | با پیگیری


با پیگیری های مالک باشگاه سپیدرود و مساعدت استاندار گیلان آرزوی 50 ساله سپیدرودی ها برای داشتن یک مجموعه اختصاصی در حال محقق شدن است.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس از رشت، قدیمی ترین تیم فوتبال گیلان زمین با بیش از 53 سال قدمت و همراهی چندین نسل هواداران پرشور و پرتعداد هنوز فاقد یک زمین تمرین یا حتی یک ساختمان و دفتر باشگاه است و داشتن این امکانات برای خانواده بزرگ سپیدرود به آرزویی دست نیافتنی و شاید محال تبدیل شده بود.

اما خبر خوش اینکه با پیگیری های نوید، مالک باشگاه سپیدرود و دستور ویژه عباسی استاندار گیلان و معاونت محترم اقتصادی استانداری این آرزوی قدیمی به درخواست تبدیل شده و این درخواست در آستانه محقق شدن است تا پس از پنجاه سال این باشگاه ریشه دار صاحب یک مجموعه اختصاصی به نام سپیدرود شود.

بنابراین گزارش طبق درخواست مالک باشگاه سپیدرود و موافقت استاندار محترم قرار شده تا در آینده ای نزدیک حدود چهار هکتار زمین در اطراف رشت به نام باشگاه سپیدرود رشت اختصاص یابد تا با سرمایه گذاری 500 میلیارد تومانی بخش خصوصی و بدون سود بردن از تسهیلات دولتی، در این زمین کمپ ورزشی اختصاصی سپیدرود شامل زمین تمرین، محل اسکان، سالن های سرپوشیده، ساختمان اداری و بخش های اقتصادی و تجاری احداث گردد.

بدون تردید با محقق شدن این امر سپیدرود برای همیشه صاحب یک منبع مالی پایدار می شود و هرگز دچار بحران های پی درپی سال های اخیر نخواهد شد و به عنوان یکی از معدود باشگاه های صد در صد خصوصی تاریخ فوتبال ایران می تواند به درآمدزایی مستمر برسد و توان برنامه ریزی اصولی و مهندسی شده را برای تک تک روزهای آینده خود را خواهد داشت.

سپیدرود در تمام تاریخ نیم قرنی اش به نوعی به روزمرگی محکوم بود و نمی توانست حتی برای یک ماه آینده خود پیش بینی داشته باشد و با تحویل این زمین و ساخت کمپ اقتصادی – ورزشی به نام باشگاه سپیدرود می توان کلید حرفه ای شدن همیشگی باشگاه بزرگ سپیدرود را زد تا این تیم محبوب و ریشه دار و پر هوادار هرگز به روزهای سیاه و تلخ گذشته بازنگردد.

انتهای پیام/3389
کلید واژه ها: سپیدروداستاندارمالک باشگاهباشگاهاستاندار گیلاناختصاصیدرخواستبه گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارسگیلانقدیمی ترینقدیمیخبرگزاری فارسمالکپیگیریفوتبال گیلانگزارشزمین تمرینتیم فوتبالدستور ویژهاستانداریمحققهوادارانزمینصاحبخبرگزاریامکاناتخانوادهاقتصادیساختمانخبر خوشمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.