دسته‌بندی نشده

طارمی دلیل اصلی حضور این برزیلی در ترکیب | مهاجم ایرانی پورتو


مهاجم ایرانی پورتو دلیل اصلی حضور اوانیلسون در ترکیب اصلی تیمش است.

– وقایع روز ـ سرویس ورزشی؛” این جالب ترین کامنتی است که درباره زوج خط حمله پورتو بعد از بازی دیشب مقابل ژیل ویسنته در فضای مجازی منتشر شده است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازفوتبالی، طارمی که در بازی دیشب یک موقعیت مسلم گلزنی را به عجیب ترین شکل ممکن از دست داد، باز هم تبحرش در گلسازی را به رخ مدافعان حریف کشید و اجازه نداد تیمش مقابل ژیل ویسنته بازنده شود.

نهمین پاس گل طارمی در رقابتهای این فصل لیگ پرتغال – که او را در رده پنجم بهترین گلسازان فعلی این فصل قرار داده باعث شد که اوانیلسون هم بتواند نهمین گلش در این فصل از مسابقات را به ثمر برساند.

9 گلی که طارمی نقش مهمی در آنها داشته است.

طبق آمار ترانسفرمارکت، 4 گل از 9 گل مهاجم 22 ساله برزیلی با پاسهای طارمی به دست آمده است.

جدا از بازی دیشب، طارمی در پیروزی 0-1 هفته گذشته پورتو مقابل موریرنزه هم به اوانیلسون پاس گل داد و در برد 1-4 مقابل بوایشتا در هفته دهم، زمینه ساز اولین و دومین گل فصل این مهاجم برزیلی شد تا او با پاسهای طارمی بتواند جلوی علیرضا بیرانوند و همبازیانش دبل کند.

اتفاق تکراری بعد از گلزنی اوانیلسون در رقابتهای این فصل، تشکر او از مهدی طارمی است.

صحنه ای که در بازی دیشب هم تکرار شد
کلید واژه ها: طارمیژیل ویسنتهاوانیلسونپورتوبازیبرزیلیمهاجمترکیبنهمینفضای مجازیترکیب اصلیلیگ پرتغالعجیب ترینجالب ترینحضورگل طارمیمسابقاتخط حملهپرتغالپیروزیموقعیتایرانیبهترینپاس گلمنتشرگزارشوقایعگذشتهگلزنیمجازیمنبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.