نقشه جذاب گل محمدی برای برد برابر مس!
دسته‌بندی نشده

نقشه جذاب گل محمدی برای برد برابر مس!


 تیم فوتبال پرسپولیس بعد از تساوی مقابل گل گهر سیرجان در هفته نوزدهم لیگ برتر ، حالا باید در هفته بیستم به مصاف پدیده این فصل لیگ برتر یعنی مس رفسنجان برود. شاگردان یحیی گل محمدی که در حال حاضر با صدر جدول ۵ امتیاز فاصله دارند، به هر ۳ امتیاز بازی فردا نیاز مبرمی دارند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ از تمرینات پرسپولیس خبر رسیده یحیی قصد دارد تیمش را با ۲ تغییر نسبت به بازی قبل مقابل گل گهر به مصاف مس بفرستد. تغییر اول مربوط به درون دروازه است و حامد لک که اصلا فصل خوبی را سپری نکرده، جای خود را به احمد گوهری خرید نیم فصل پرسپولیس خواهد داد و این گلر اولین بازی خود را برای پرسپولیس انجام خواهد داد. اما تغییر دوم پرسپولیس اجباری و در خط حمله خواهد بود.

حامد پاکدل که در هفته های اخیر خوب کار کرده بود و چند گل هم به ثمر رسانده بود، به دلیل آسیب دیدگی به دیدار مقابل مس نخواهد رسید و مهدی عبدی جایگزین او خواهد شد. به این ترتیب پرسپولیس با ترکیب احمد گوهری ، سید جلال حسینی ، وحدت هنانوف ، سعید آقایی ، رامین رضاییان ، میلاد سرلک ، کمال کامیابی نیا ، وحید امیری ، مهدی ترابی ، احسان پهلوان و مهدی عبدی به مصاف مس خواهد رفت.منبع

Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.